Tylko jeden
O I-ligowe punkty rywalizowały w minionym tygodniu tylko dwa zespoły. Bielski Team pokonał 6:0 Mega Sport. Łukasz Mentel, były zawodnik Rekordu Bielsko-Biała, otworzył wynik, zamknął rezultat Konrad Then. Tym samym zwycięzca zniwelował straty do lidera. Aktualnie Centrum o dwa punkty wyprzedza Bielski Team.

Intensywne dwa dni
Niektóre zespoły II-ligowe rozegrały po dwa mecze w minionym tygodniu. Piłkarski Poker, Harnasie, Zwykli Chłopcy, Proseat – te drużyny rywalizowały w środę i czwartek.

Lider wygrał i zremisował
II-ligową stawkę otwierają Harnasie, którzy w środę wygrali 5:4 ze Spartą. Zbigniew Targosz w 38. minucie zdobył gola na wagę trzech punktów. W czwartek zremisowali 3:3 ze Zwykłymi Chłopcami. I tym razem lider trafił jako ostatni. W minucie 39. Łukasz Selwiet doprowadził do remisu.

Strzelanina
4:2 TS Akademia prowadziła z drużyną Anonymous po pierwszej połowie. Cztery trafienia zanotował przed przerwą Piotr Hrapkowicz. Po zmianie stron skuteczniejszy był drugi zespół. Piotr Witkowski do gola zdobytego w 18. minucie dołożył trzy kolejne. Dwa ostatnie dla zwycięzców zdobył Daniel Janota. Anonymous wygrali 7:6.