3:3
Lider I ligi zremisował 3:3 z goniąca go ekipą Black Game Team. Po premierowej odsłonie oba zespoły miały na swoim koncie po dwa gole – Konrad Then wyrównał w minucie ostatniej, czyli 20. Ten sam zawodnik Bielski Team wyprowadził tuż po zmianie stron na prowadzenie. Chwilę później wynik rywalizacji ustalił Tomasz Ryszka.

Niespodzianka?
Należący do czołówki I ligi FC Blaszok przegrał z zajmującym 10. miejsce, po zwycięstwie w minionej kolejce, zespołem Mega Sport 2:3. Po golach lidera drużyny – Tomasz Gredki – „Blaszani” remisowali 2:2. W 38. minucie Kamil Szlagor zanotował decydujące trafienie. Reprezentanci obu ekip obejrzeli w tym meczu „cegły”.

Dziesięć goli
Bogusław Szczotka zdobył sześć goli dla zespołu Centrum z konfrontacji z FC Cosmos. Dwa dołożył Andrzej Szymański, jednego Maciej Byrski. Tym samym jeden z kandydatów do mistrzostwa wygrał 9:1.

Pierwszy z przedostatnim
Stawkę II-ligową otwiera aktualnie zespół FC Wu, który pokonał Outsidera – zajmującego przedostatnią pozycję – 6:0. Co ciekawe na listę strzelców spisało się w tym meczu sześciu zawodników.

Hokej na orliku
Wynikiem 5:4 zakończył się pojedynek Małej Siódemeczki z TS Akademią. Po premierowej odsłonie prowadził zespół wymieniony jako drugi. Po zmianie stron swoją wyższość udokumentowali, m.in. za sprawą Damiana Babińskiego, gracze „7”.