Lider ucieka
Otwierający tabelę I ligi zespół Centrum odniósł pewne zwycięstwo. Do wygranej w konfrontacji z ekipą Bad Boys lidera poprowadził Andrzej Szymański, który zanotował hat-tricka. Faworyt po premierowej odsłonie 2:1, po przerwie przypieczętował sukces wobec trzech zdobyty goli.

Centrum o siedem punktów wyprzedza Bielski Team, wicelider rozegrał jednak o jeden mecz mniej. Trzeci w tabeli Black Game Team traci do pierwszej drużyny dziewięć „oczek”.

Zbliżają się
Dzięki kolejnej wygranej zespół Powerboys Belfast zbliżył się do drużyn z szeroko pojmowanego środka tabeli. Po zaciętym meczu pokonał 4:3 FC Piwnicę. Dwa gola dla zwycięzców zdobył Łukasz Czak, po jednym dołożyli Tomasz Duleba i Rafał Kałuża. Dodać należy, iż dwóch graczy Piwnicy zostało ukaranych czerwonymi kartkami – Wiesław Wrzeszcz i Marcin Trylski, który przed opuszczeniem boiska dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Wicelider poległ
Piłkarski Poker, czyli wicelider II ligi przegrał z niżej notowanym zespołem. Tomasz Fabrowicz zdobywając trzy gole dla KS-u Tkaczów przyczynił się do zwycięstwa drużyny zajmującej aktualnie 11. pozycję. "Pokerzyści" tracą do pierwszego zespołu trzy punkty wobec rozegranych 17 spotkań. Harnasie mają do rozegrania jeden mecz zaległy, są zatem w niezłej sytuacji.

10 goli na szczycie
Harnasie (1. miejsce) zmierzyli się z ekipą z najniższego stopnia podium. Mała Siódemeczka po pierwszej połowie przegrywała 1:2, ostatecznie poległa w stosunku 4:6. Dawid Talik z Harnasi zdobył jednego gola w tym meczu. Zanotował tym samym 22 skuteczne uderzenie w sezonie, co aktualnie daje mu drugą lokatę w klasyfikacji II-ligowych snajperów.


Tabele i wyniki BBALPN