Mega strzelanina
W jednym z najciekawszych pojedynków 7. kolejki I ligi Mega Sport pokonał 8:5 wyżej notowany zespół FC Sheep. Ireneusz Luzak rozpoczął strzelanie w 2. minucie, chwilę później przegrana drużyna prowadziła 2:1, niebawem było 3:2 dla zwycięzców, a po pierwszej połowie sędziowie odnotowali wynik 4:3. W drugiej odsłonie Mega Sport swój dorobek podwoił, a rezultatu ustalił ten, który go otworzył.

Kandydaci z kompletami
Bielski Team, czyli aktualny lider I ligi wygrał 4:2 z Valeo. Drugi w tabeli FC Blaszok zwyciężył po zaciętym meczu 3:2 z ekipą Bad Boys. Gola na wagę triumfu w ostatniej minucie zdobył Arkadiusz Ihas, który w poprzednim sezonie grał w IV-ligowym Beskidzie Skoczów. Ciekawie było także w innym meczu z udziałem kandydat do mistrzostwa. Pulotrans po premierowej odsłonie niespodziewanie prowadził 1:0 z Centrum po trafieniu Krzysztofa Wachola. Po zmianie stron faworyt odrobił straty z nawiązką – zdobył cztery gole, jednego stracił.

Od 1:1 do 6:4
Po pierwszej połowie meczu Leśny Klub Sportowy – FC Cosmos niewiele wskazywało na to, że padnie w nim 10 goli. Oba zespoły zanotowały bowiem przed przerwą po jednym skutecznym ataku. Po zmianie stron pojedynek „otworzył się” i ostatecznie FC Cosmos zwyciężył 6:4.

Awansem i awans
W minioną środę FC Wu pokonał drużynę Anonymous 6:2, dwa dni później rozegrał mecz awansem i zanotował kolejne zwycięstwo. Tym razem w stosunku 7:3 ograł TS Akademia. Sześć punktów wywalczonych w poprzednim tygodniu przełożyło się na pierwsze miejsce w tabeli II ligi.