Bielski Team na czele
Nowym liderem I ligi został Bielski Team, który rozbił 10:3 FC Cosmos. Cztery gole, dwa w dwóch ostatnich minutach, zdobył dla zwycięskiej ekipy Dariusz Drewniak, trzy Paweł Suski, który zanotował klasycznego hat-tricka. Bielski Team wyprzedził w tabeli Black Game Team – były lider zremisował niespodziewanie 2:2 z Pulotrans oraz Centrum – porażka 3:4 z FC Sheep pomimo prowadzenia 3:1.

Warto zaznaczyć, iż posiadający na swoim koncie 12 punktów nowy lider o dwa wyprzedza Black Game Team, o trzy Centrum, FC Blaszok i FC Sheep. Grupa pościgowa ma do rozegrania zaległe mecze.

Pierwsze punkty
Zespół Euro-Wind do rywalizacji z Valeo przystąpił z zerowym dorobkiem. Po jego zakończeniu konto podreperował o trzy punkty. Gola za wagę końcowego sukcesu zdobył w 29. minucie Adam Janosz. Euro-Wind wygrał 5:4 i przeskoczył w tabeli ostatniego rywala.

Na szczeblu II ligi po pierwszą zdobycz sięgnął KS Tkaczów. Pokonał 3:0 zespół Proseat, który poległ po raz pierwszy w sezonie. Daniel Paleta zdobył w tym spotkaniu dwa gole, trzeciego Marek Prochowski.

Z kompletem
W II lidze jeden zespół wygrał wszystkie mecze – FC Wu. Aktualny wicelider – pierwszy jest zespół Anonymous, który ma lepszy bilans bramkowy – pokonał 4:3 drużynę Piłkarski Poker. Jakub Zeman zdobył decydującą bramkę przy wyniku 3:3.