Ostatnia minuta
Mecz na szczycie I ligi do ostatnich sekund trzymał w napięciu. FC Blaszok dwukrotnie prowadził z Centrum, ale w ostatnią minutę rywalizacji oba zespoły weszły przy wyniku 2:2. W samej końcówce błysnął Krystian Romejko, który zapewnił Blaszokowi trzy punkty.

Zacięty mecz z udziałem lidera
Bielski Team po 4. minutach rywalizacji z ekipą Bad Boys prowadził, po golach Rafała Chudzika i Pawła Robaka, 2:0. Zanosiło się zatem, po pierwszej fazie meczu na łatwą przeprawę lidera. Rywal ze środka tabeli zdołał się faworytowi w dalszej fazie pojedynku przeciwstawić. Za sprawą Dariusza Kozika w minucie 29. złapał kontakt. Za ciosem nie zdołał jednak pójść.

Sześć punktów i dwa mecze
Tabelę I ligi z dorobkiem 25 punktów otwiera Bielski Tema (10 rozegranych meczów). Black Game Team, który w minionej kolejce dopisał do swojego dorobku trzy „oczka” bez konieczności wychodzenia na boisko ustępuje liderowi o trzy punkty (8 rozegranych meczów). Na „pudle” znajduje się także Centrum, które w 9 meczach wywalczyło punktów 21. Tuż za wspomnianymi drużynami jest FC Blaszok – 19 punktów w 8 meczach.

Opuścili ostatnie miejsce
Outsider nie zamyka już tabeli II ligi, pokonał bowiem 5:2 KS Tkaczów. Po premierowej odsłonie był remis 1:1, w 23. minucie po trafieniu Marka Prochowskiego zespół ostatecznie pokonany prowadził 2:1. Później futbolówkę co celu kierowali gracze tylko jednej drużyny.

Pewny lider
3:0 po premierowej odsłonie, 8:2 po końcowym gwizdku – lider II ligi pewnie pokonał Zwykłych Chłopców. Patryk Kwaśny zdobył trzy gole dla FC Wu, poprowadził drużynę do kolejnego zwycięstwa.