Pierwsza strata
FC Blaszok stracił pierwsze w sezonie punkty. Wicelider I ligi, który do rozegrania ma dwa zaległe mecze, zremisował 1:1 z ekipą FC Sheep. Na bramkę Szymona Drobczyńskiego z pierwszej połowy odpowiedział tuż po zmianie stron Krystian Romejko. Kandydat do mistrzostwa traci do lidera pięć punktów.

Wysokie zwycięstwa kandydatów
Lider I ligi – Bielski Team – wysoko pokonał Leśny Klub Sportowy. Dariusz Poszpur zdobywając trzy gole przyczynił się do wygranej w stosunku 7:2. Inny w pretendentów do mistrzostwa, zespół Centrum, zaaplikował zamykającej stawce ekipie Powerboys Belfast dziewięć goli, stracił jednego. Rafał Wiesner i Andrzej Szymański ustrzelili w tym spotkani po hat-tricku. Wynikiem 6:0 zakończył się pojedynek Black Game Team z Mega Sportem. Bramkowym łupem podzieliło się sześciu graczy.

Jak na... Outsidera przystało?
8:0 przegrał ze Zwykłymi Chłopcami zespół zamykający stawkę II ligi. Mowa o... Outsiderze. Cztery pierwsze gole w tym spotkaniu zdobył Mateusz Dudziak, tylko jednego przed przerwą. Na chwilę obecną najsłabszy zespół w BBALPN w ośmiu meczach wywalczył cztery punkty.

Złote gole
FX Robot 1:0 pokonał Spartę. Takim samym wynikiem zakończył się mecz ADPP – Proseat. Andrzej Sajdak w 3. minucie i Przemysław Pietrusiak w 38. zdobyli w owych pojedynkach bezcenne bramki.