Remis pod szczytem
Wynikiem 5:5 zakończył się pojedynek zespołów z miejsc 2. i 4. FC Blaszok po pierwszej połowie prowadził 3:2 z ekipą Bielski Team. Po zmianie stron ilość zdobytych goli nie zmieniła się, zmienił się zespół, który zdobył ich więcej. Krystian Remejko (FC Blaszok) zaliczył hat-tricka, jedną z bramek dla wicelidera zdobył Mariusz Sacha, którego sylwetki kibicom przybliżać nie musimy.

Centrum się cieszy
Lider I ligi – drużyna Centrum – skorzystał na podziale, o którym powyżej. Po zwycięstwie 3:1 w konfrontacji z FC Piwnicą ma cztery punkty przewagi nad drużyną Bielski Team. Andrzej Szymański, Maciej Byrski i Bogusław Szczotka zdobyli po jednym golu dla Centrum.

Remis niespodzianka?
Lider II ligi stracił punkty z niej notowany zespołem. Harnasie po pierwszej połowie remisowali 2:2 z ADPP. Następnie prowadzili 4:2, ale Mateusz Pietrusiak po przerwie skompletował hat-tricka i doprowadził do remisu.

Hat-trick i wygrana
Damian Rodak
poprowadził swój zespół do wygranej w pojedynku z Outsiderem. Piłkarski Poker, czyli wicelider II ligi wygrał 6:2 i odrobił część strat do drużyny otwierającej tabelę. Aktualnie posiada 36 punktów. Dorobkiem identycznym legitymują się Harnasie, ale rozegrali o jeden mecz mniej.