Beniaminek zastopowany
FC Sheep, czyli I-ligowy „nowicjusz” w rywalizację wszedł z przytupem. Trzy pierwsze mecze rozstrzygnął na swoją korzyść. Próba numer cztery przyniosła zaskakująca porażkę. Zaskakującą ponieważ beniaminek przegrał 2:3 z Mega Sportem, który zdobył tym samym pierwsze mecze w sezonie. Były lider prowadził 1:0, potem 2:1, Kamil Szlagor najpierw wyrównał, a tuż przed końcem meczu zdobył decydującego gola.

Podział faworytów
Wydawnictwo Pascal oraz Rąba Team to kandydaci do gry o końcowy sukces. Pojedynek zakończył się remisem 1:1 Co ciekawe obie bramki padły w 7. minucie. Dla Wydawnictwa trafił Maciej Byrski, dla Rąby Robert Korytkowski

Liderów dwóch
Dwa zespoły w II-ligowej rywalizacji wywalczył w czterech meczach dziewięć punktów. Mała Siódemeczka pokonał 5:3 FC Blaszok, natomiast Valeo 2:1 Atom Hiroszima. Owe dziewięć punktów daje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli.

Liderów trzech
Identyczny dorobek punktowy wywindował na podium trzy zespoły III-ligowe. Ratusz GBT, TS Akademia i FC Pomarańcza w minionej kolejce wygrały po raz trzeci. Pierwsza z wymienionych drużyny przed przerwą zapewniła sobie sukces z konfrontacji z The Shakers – prowadził 4:1. W drugiej połowie dołożyła piątego gola. Akademia po zwycięstwo nad Outsiderem sięgnęła rzutem na taśmę. Dwa gole Roberta Wereszczyńskiego w samej końcówce meczu przy stanie 1:2 przesądziły o sukcesie. Tomasz Kobza (3 gole) i Michał Korzonkiewicz (2 gole) poprowadzili „Pomarańczowych” do zwycięstwa 5:2 w meczu z Piłkarskim Pokerem.