Pierwsze spotkanie, które rozpocznie dzisiejszą kolejkę, to starcie drużyn Malko-Met i Zbuduj. Malko-Met, u nie może sobie pozwolić na żadne potknięcie, aby uniknąć strefy spadkowej. Warto zatem oczekiwać, że zagrają ze zdwojoną determinacją, aby zainkasować kolejne cenne punkty. Kolejny mecz to starcie pomiędzy drużynami RE/MAX Home Professional a Hutchinson. Oba zespoły są podrażnione po niedawnych porażkach, co czyni to spotkanie jeszcze bardziej pasjonującym. Każda z drużyn będzie dążyć do zrehabilitowania się i odnalezienia drogi do zwycięstwa. Bez wątpienia będzie to starcie pełne napięcia i zaangażowania.

 

Następnie, w godzinach wieczornych, na boisku zobaczymy dwie drużyny, które walczą o miejsce na podium - Murapol i Grupa Rekord. To spotkanie jest absolutnym hitem tej kolejki. Obie ekipy doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne jest zdobycie trzech punktów, aby utrzymać się w czołowej stawce ligi. Oczekuje nas zatem zacięta walka, w której zawodnicy z pewnością zaprezentują swój maksymalny potencjał. BudoHouse, aktualny lider tabeli, jest bez wątpienia zespołem, który jest obecnie w rewelacyjnej formie. Ich przeciwnik, Aludyne, zamyka natomiast tabelę, co sugeruje, że niespodzianki raczej nie są tu przewidywane. Niemniej jednak, w sporcie wszystko jest możliwe, dlatego warto być gotowym na nieoczekiwane zwroty akcji. Ostatnie poniedziałkowe spotkanie to starcie Marrodent i VSystem.

 

Emocji nie powinno zabraknąć również w drugiej grupie. Środowe mecze zainauguruje pojedynek TI Fluid - Selleo. Ci drudzy plasują się na przedostatnim miejscu i będą chcieli zrobić wszystko, aby poprawić swój dorobek punktowy. Będący ostatnimi czasy w dobrej formie Nemak zmierzy się na tle zawsze groźnej i ambitnej drużyny ATH Bielsko-Biała. Strumet po wygranej z Urzędem Miasta będzie chciał kontynuować dobrą serię, mierząc się z PreZero. Marion po ostatniej porażce będzie chciał wrócić na zwycięski szlak. Ich rywalem będzie EnerSys. 

 

Ciekawie kreśli się również pojedynek Grupy Buena, która po wygranej z Marionem powalczy z Urzędem Miasta. - Drużyna dobrze zareagowała po porażce z Nemakiem. Odnieśliśmy zwycięstwa w dwóch kolejnych meczach i będziemy chcieli kontynuować tę passę. Wiemy, że nie będzie o to łatwo. Urząd Miasta ma dobry zespół z dobrym bramkarzem (uśmiech). Szykuje się na pewno interesujące starcie - mówi Mariusz Konior, golkiper Grupy Buena. 

 

Program 10. kolejki Beskidzkiej Ligi Biznesu (I liga): 

 

15.05.2023 r. (poniedziałek) 

Malko-Met - Zbuduj (g. 18:00) 

RE/MAX Home Professional - Hutchinson (g. 18:50) 

Murapol - Grupa Rekord (g. 19:40) 

Aludyne - BudoHouse (g. 20:30)

Marrodent - VSystem (g. 21:20) 

 

Program 10. kolejki Beskidzkiej Ligi Biznesu (II liga): 

 

17.05.2023 r. (środa) 

TI Fluid - Selleo (g. 18:00)

ATH Bielsko-Biała - Nemak (g. 18:50)

Strumet - PreZero (g. 19:40) 

Grupa Buena - Urząd Miasta/BKS (g. 20:30)

EnerSys - Marion (g. 21:20)