Od drugiej kolejki tego sezonu prowadzona jest klasyfikacja fair play I i II ligi Beskidzkiej Ligi Biznesu. Po ośmiu kolejkach liderem I ligi jest firma Raben, która ma na swoim koncie 10 punktów. Trzy "oczka" mniej zgromadziła drużyna Murapol. Podium uzupełniają natomiast zespoły RE/MAX Home Professional oraz Fraktal - mające po 6 punktów w swoich dorobkach.

 

Niezwykle ciekawa jest także rywalizacja o mistrzostwo fair play w II lidze. Na fotelu lidera zasiada obecnie Helios (podobnie jak w tabeli wynikowej), ale przewaga reprezentantów kina nie jest duża. Nemak i Strumet tracą kolejno jeden i dwa punkty. Oprócz satysfakcji i tytułu "najbardziej fair play drużyny", gra się toczy także o inne, wartościowe profity.

 

- Dla zwycięzców przewidzieliśmy bardzo ciekawe i atrakcyjne nagrody. Wprowadzając klasyfikację fair play, zależało nam, by podnieść wizerunek ligi oraz zminimalizować niesportowe zachowania. To nam się udało, bo jest ich coraz mniej, podobnie zresztą jak fauli. Dlatego będziemy kontynuować to zestawienie także w kolejnych sezonach. Ta inicjatywa spodobała się także naszym uczestnikom, którzy doceniają sportową, czystą grę - podkreślają przedstawiciele firmy MSP Group, która jest organizatorem Beskidzkiej Ligi Biznesu. 

 

Klasyfikacja fair play po 8. kolejce: 

 

 

 

Przypominamy, że rozpoczynają się zapisy do 5. edycji Beskidzkiej Ligi Biznesu - najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich dla firm w naszym regionie. Sezon wystartuje już w sierpniu 2022 roku. Z racji jubileuszowego charakteru, w nadchodzącym sezonie nie zabraknie wielu niespodzianek. Nie czekaj, zgłoś się już teraz!

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z organizatorem:
e-mail: biuro@mspgroup.pl
tel.: 600-241-200

 

OFERTĘ zobaczysz -> TUTAJ