W minionych dniach rozegraliśmy 1/4 finału naszego konkursu na najładniejszą koszulkę Beskidzkiej Ligi Biznesu. Sympatycy rozgrywek wybrali drużyny, które będą rywalizować w półfinałach.

 

Każdy z czterech meczów dostarczył sporej ilości głosów i licznych emocji. Hitem okazał się pojedynek Bulten - PreZero, w którym ostatecznie zwyciężyła drużyna Piotra Lewandowskiego 362:346. PreZero w kolejnej rundzie zmierzy się z Murapolem, który pokonał w głosowaniu Selleo. Do kolejnego etapu przeszły także trykoty Akademii Techniczno-Humanistycznej, które okazały się atrakcyjniejsze od tych drużyny BudoHouse. Ponadto awans uzyskała ekipa Kurowski Ubezpieczenia/Tectum. Sympatycy zespołu Kamila Kurowskiego okazali się liczniejsi od TI Fluid. 

 

- Cieszymy się, że konkurs tak pozytywnie został odebrany przez społeczność i jego zainteresowanie jest takie duże. Liczymy na to, że kolejne etapy także odbywać się będą w duchu rywalizacji fair play - podkreślają organizatorzy. 

 

We wtorek i środę zostaną rozegrane mecze półfinałowe, natomiast w piątek 29 października odbędzie się finał.  Każdy pojedynek toczy się na naszym facebookowym koncie (TUTAJ) w godzinach 8:00 -20:00. Zapraszamy do zabawy!

 

Program 1/2 finału:


Murapol - PreZero (wtorek, 26 października)
ATH Bielsko-Biała - Kurowski Ubezpieczenia/Tectum (środa, 27 października)