Najwcześniej do gry wrócą uczestnicy pucharowej rywalizacji. I runda Pucharu Polski Podokręgu Bielsko-Biała odbędzie się w dniach 25-26 lipca 2026 roku, natomiast tydzień później, 1-2 sierpnia, zaplanowano spotkania II rundy. Losowanie par ma odbyć się w połowie lipca podczas spotkania z przedstawicielami klubów.

 

Na ligową inaugurację kibice poczekają do połowy sierpnia. Start rozgrywek A-klasy Bielsko-Biała wyznaczono na weekend 15-16 sierpnia.

 

Wciąż nie jest natomiast znany termin rozpoczęcia sezonu w B-klasie. Jak poinformował Podokręg, decyzja będzie uzależniona od liczby drużyn, które ostatecznie zgłoszą się do rozgrywek.