– Orzeł próbował w Hażlachu walczyć o punkty, więc może na końcówkę sezonu odzyska skuteczność? Życzę mu tego, bo potencjał tam bez wątpienia jest. Stawiam na gospodarzy. Nam taki wynik, oznaczający stratę punktów LKS-u Kończyce Małe, bardzo by pomógł.

Mówiłem nie tak dawno, że Strażak w końcu „odpali” i wreszcie strzela więcej goli, aniżeli ich traci. Tym bardziej z racji własnego boiska ekipa z Dębowca będzie faworytem potyczki z Błękitnymi.

Trener Tomek Matuszek szumnie zapowiadał, że z nami Piast może stracić punkty. Było tego blisko, a Beskidowi Brenna życzę, aby po dobrym meczu tego dokonał. Nie jest to nierealne.

Klubowo rozdarty Beskid Skoczów ewidentnie jest, więc Olza ma duże szanse na punkty. Jej zwycięstwo też typuję.

Prawdopodobnie w Victorii presja była w pewnym momencie za duża i brakowało świeżości. Teraz punkty zdobywa i widać w tym zespole większą radość. Nam żal meczu z Piastem, bo byliśmy blisko osiągnięcia remisu. Życzyłbym sobie, abyśmy postawę bardziej odpowiedzialną zaprezentowaną już przeciwko Piastowi, przenieśli na mecz z Victorią.


Grupa mistrzowska

Program 8. kolejki:

19.06.2021 r. (sobota), g. 17:00
Orzeł Zabłocie – LKS Kończyce Małe
Strażak Dębowiec – Błękitni Pierściec
Victoria Hażlach – Błyskawica Kończyce Wielkie
Piast Cieszyn – Beskid Brenna

20.06.2021 r. (niedziela)
Beskid II Skoczów – Olza Pogwizdów (g. 17:00)
 – Nieszczególnie obserwuję wydarzenia w grupie spadkowej, więc w głównej mierze oprę się na wynikach. Zryw Bąków nie ma ich rewelacyjnych, ale na pewno lepsze od Promyka Golasowice. Gospodarze powinni wygrać.

Przez chwilę miałem przyjemność być trenerem w Iskrzyczynie, ale wiedza o tym zespole na dziś nie jest duża. LKS Rudnik omal nie urwał punktów drużynie z Nierodzimia i w jakimś sensie trudno to zrozumieć. Może być ciekawy mecz.

Potencjał znacznie większy jest po stronie zespołu z Nierodzimia. Strażak chyba mimo wszystko przez całą wiosnę znajduje się „w dołku”, więc nie ma jak zakładać, że nagle sprawi niespodziankę.


Grupa spadkowa

Program 7. kolejki:

19.06.2021 r. (sobota)
Zryw Bąków – Promyk Golasowice

20.06.2021 r. (niedziela), g. 17:00
LKS Rudnik – Iskra Iskrzyczyn
Strażak Pielgrzymowice – KS Nierodzim