Muńcuł Ujsoły poinformował już oficjalnie, że z klubem pożegnał się tercet piłkarzy. W drużynie Podhalanki Milówka swoją piłkarską przygodę będą kontynuowali: Kacper Najzer i Dariusz Piwowarczyk. Pierwszy z nich był autorem aż 27 goli w zakończonych awansem rozgrywkach A-klasy Żywiec. Ogólnie wystąpił w 52 meczach ekipy z Ujsół na szczeblu a-klasowym i wcześniej w „okręgówce”. Strzelił w nich 45 bramek. Z kolei Piwowarczyk zagrał w barwach Muńcoła 54 razy i zdobył 13 goli.
 


 

– Dziękuję wszystkim zawodnikom, trenerowi, zarządowi za 2 wspaniałe lata które spędziłem w Ujsołach. Nigdy nie zapomnę o tym klubie i tego, w jakim stylu zrobiliśmy awans do „okręgówki” odrabiając znaczne straty z pierwszego meczu z Pruchną – przekazał Najzer za pośrednictwem klubowych social mediów.

Na tym ubytków nie koniec. Damian Gołębiowski zdecydował, że jego kolejnym klubem będzie przygotowująca się do rozgrywek A-klasy Żywiec Skałka Żabnica. Zawodnik, który 35 razy wystąpił w drużynie z Ujsół niewątpliwie będzie wzmocnieniem dla ekipy prowadzonej przez Dominika Natanka. Piwowarczyk i Gołębowski pożegnali się z dotychczasowym klubem sparingową potyczką z Magurą Bystra. Muńcuł wygrał 2:1, a pierwszy z wymienionych wpisał się na listę strzelców.