- MKS Lędziny nie należy do potentatów w naszej lidze i myślę, że Drzewiarz wreszcie wygra w ten weekend. Kiedy, jak nie teraz. Przemawia za tym efekt zmiany trenera w Drzewiarzu oraz jakość drużyny z Lędzin. 

 

Polonia ma dużą jakość piłkarską, ale specyficzne boisko w Drogomyślu może być czynnikiem, który zadecyduje o niespodziance. Typuję podział punktów w tym starciu. 

 

Unia ma kilka indywidualności. Gra mądrze z kontrataku i tak naprawdę każdy wynik ze Spójnią Landek jest możliwy. Ja jednak obstawię niespodziankę i wygraną ekipy z Raciborza. 

 

 

Myślę, że siła naszej drużyny i LKS-u Czaniec jest podobna. Zadecyduje o wyniku dyspozycja dnia i to, kto będzie miał jaki plan na mecz. Jeśli jednak oddamy serce na boisku, a zawodnicy zrealizują założenia taktyczne, to jestem dobrej myśli. 

 

Orzeł Łękawica z GKS II Tychy? Tu zapowiada się typowy mecz na remis. Obie ekipy mają podobny potencjał. 

 

Uważam, że w Kuźni jest kilku bardzo wartościowych zawodników, stąd dziwi mnie tak niska pozycja w tabeli tego zespołu i brak punktów. Typuję jednak wyczekiwane przełamanie i zwycięstwo z Decorem Bełk. 

 

MRKS ma na tyle jakości w swojej drużynie, jest zdecydowanym faworytem tej ligi, że grając nawet na 50-70% jest w stanie zdecydowanie wygrać z Gwarkiem na jego terenie. 

 

Program 7. kolejki:

 

17.09.2022 r. (sobota), g. 16:00 

Drzewiarz Jasienica - MKS Lędziny (g. 15:00)

Błyskawica Drogomyśl - Polonia Łaziska Górne (g. 15:00)

Spójnia Landek - Unia Racibórz (g. 15:00)

LKS Czaniec - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Orzeł Łękawica - GKS II Tychy 

Kuźnia Ustroń - Decor Bełk 

Gwarek Ornontowice - MRKS Czechowice-Dziedzice

ROW Rybnik - Unia Turza Śląska