Podopieczni trenera Daniela Gali w fazie grupowej Igrzysk Młodzieży w piłce ręcznej (zmagania o mistrzostwo Bielska-Białej) wygrali dwa mecze, pokonali "podstawówki" nr 13 i 27.  Etap kolejny przyniósł rywalizację młodych "rekordzistów" ze Szkołą Podstawową nr 36, zarazem kolejne zwycięstwo. Niezwykle zacięty przebieg miał pojedynek, którego stawką był awans do finału. Przedstawiciel szkoły nr 32 przegrywali z SMS-em Rekord po pierwszej połowie, by tuż przed końcem spotkania wyjść na prowadzenie 9:7. Piłkarze nożni zdołali doprowadzić do dogrywki, która zakończyła się wynikiem 13:13. Rzuty karne lepiej egzekwowali "biało-zieloni".

W finale Rekord zmierzył się z faworyzowaną Szkołą Podstawową nr 3, w której szczypiorniak to dyscyplina numer jeden. Po premierowej odsłonie rywalizacji - grano 2x12 minut - przegrywał 1:3, by ostatecznie zwyciężyć 6:5. - Stawiamy w naszej szkole przede wszystkim na piłkę nożną, dbamy jednak o wszechstronny rozwój uczniów m.in. poprzez realizację programu motorycznego. Nie każdy z nich będzie w przyszłości zawodowym piłkarzem, każdy może za to ukończyć naszą szkołę jako sprawny i zdrowy młody człowiek. Kilku z chłopaków ma duże predyspozycje nie tylko do piłki nożnej - mówi trener Gala, którego podopieczni wywalczyli awans do dalszej, rejonowej fazy rywalizacji w ramach Igrzysk Młodzieży.

Skład Rekordu: Bartosz Guzdek - Kamil Brzazgacz, Szymon Wróblewski, Marcel Mieszczak, Szymon Kurowski, Mateusz Gacek, Dawid Oleś, Maciej Żurek, Jonasz Piekoś, Dawid Przybyła.