– Życzyłbym sobie i wcale nie jest to nie do spełnienia, że Victoria wygra. Dobrze się ostatnio spisuje, zbiera pochlebne recenzje, więc postawię „jedynkę z podpórką”. To typ bardziej życzeniowy o tyle, że ekipa z Pruchnej musi robić punkty i ma ku temu odpowiedni potencjał piłkarski.

Graliśmy wiosną z Błyskawicą i Orłem. Potencjał większy jest w zespole z Kończyc Wielkich, aczkolwiek Orzeł fajnie gra w defensywie, umie też wychodzić spod przewagi rywala. Stawiam na gospodarzy, ale remis wcale bardzo mnie nie zaskoczy.

W Rudniku zagrają drużyny, które nie wygrały dotąd na wiosnę i też nie zachwycają swoją postawą. Z jednej strony Strażak w końcu gdzieś musi wygrać, ale w Rudniku wcale łatwo mieć nie będzie. Wskażę na „X”.

 Z tego, co krążą opinie w środowisku, to Olza Pogwizdów jest jednak mocno rozbita kadrowo, a ta runda służy głównie ogrywaniu się młodzieży. Zdecydowanie typuję zwycięstwo LKS-u Kończyce Małe.

Pomimo wysokiej porażki u nas Iskra mnie zaskoczyła pozytywnie, bo potrafiła grać w piłkę. U siebie z rywalem z Goleszowa powinna wygrać, choć przeciwnik też ma o co jeszcze walczyć. To może być mecz „na styku”.

Musimy zrobić swoje. Jeśli chłopcy podejdą z takim zaangażowaniem, jak do ostatnich meczów, to jestem przekonany, że wygramy. Wiadomo, że bardzo ciężko się w Pierśćcu gra i uczulam już na to drużynę, bo przed nami prawdopodobnie trudny bój. Zwłaszcza na początku meczu możemy spodziewać się oporu przeciwnika, który postaramy się przełamać. Nie mamy innego wyjścia, jak narzucić swój styl i zgarnąć punkty.


Program 21. kolejki:

14.05.2022 r. (sobota), g. 16:00
Victoria Hażlach – LKS '99 Pruchna
Błyskawica Kończyce Wielkie – Orzeł Zabłocie

15.05.2022 r. (niedziela), g. 16:00
Błękitni Pierściec – Góral Istebna (g. 11:00)
LKS Rudnik – Strażak Dębowiec (g. 11:30)
Iskra Iskrzyczyn – LKS Goleszów
LKS Kończyce Małe – Olza Pogwizdów

KS Nierodzim – Beskid Brenna 0:3 (walkower)