- Mamy problemy kadrowe od początku sezonu. Teraz jest nieco lepiej, ale daleko nam od optymalnego stanu. Zdecydowanie trudniej jest nam zdominować przeciwnika, tak jak to miało miejsce w kilku meczach rundy wiosennej. Czeka nas trudny mecz, ale powalczymy o zwycięstwo. 

 

W Zarzeczu nie gra się łatwo, o czym sami się przekonaliśmy. Skrzyczne Lipowa to solidna drużyna, ale czeka ją bardzo ciężki wyjazd. Dlatego bliższy jestem postawienia na gospodarzy. 

 

Nie wiem, jak prezentują się rezerwy Orła Łękawica, ale GKS jest obecnie w formie. Będzie to otwarty pojedynek, który może zakończyć się remisem. 

 

Tabela pokazuje, że Beskid Gilowice powinien sięgnąć po łatwe zwycięstwo. Ale to jest piłka nożna, dopóki przeciwnikowi nie strzeli się 2-3 goli, to wszystko jest możliwe. Koszarawa szuka przełamania i w końcu musi zapunktować. Czy nastąpi to w Gilowicach? 

 

W Ślemieniu oscylowałbym wokół remisu. Zapowiada się bardzo wyrównane widowisko. Myślę, że żadna z drużyn nie zdominuje swojego przeciwnika. 

 

Wyniki Maksymiliana mogą napawać optymizmem. Beniaminek dobrze wszedł w rozgrywki A-klasy. Koszarawa Babia Góra jest fajnie zorganizowana od dłuższego czasu, dlatego postawię właśnie na gospodarzy. 

 

Mecz Jeleśnianka Jeleśnia - LKS Sopotnia to starcie derbowe. Lokalne "ciśnienie" może wpłynąć różnie na oba zespoły. Mój typ to 1X.

 

Program 7. kolejki: 

 

25.09.2021 r. (sobota), g. 16:30
Magura Bystra - Magórka Czernichów

 

26.09.2021 r. (niedziela), g. 15:00
GKS II Radziechowy-Wieprz - Orzeł II Łękawica (g. 11:00)
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze - Skrzyczne Lipowa (g. 11:00)
Jeleśnianka Jeleśnia - LKS Sopotnia 
Beskid Gilowice - Koszarawa II Żywiec
Babia Góra Koszarawa - Maksymilian Cisiec
Smrek Ślemień - LKS Juszczyna