W Lidze Okręgowej Bielsko-Tyskiej najpoważniejsza decyzja dotyczy meczu pomiędzy JUW-e Jaroszowice a ZET Tychy. W 77. minucie spotkania na boisku pojawił się zawodnik, który nie był uprawniony do gry w systemie PZPN 24. Komisja zweryfikowała wynik tego spotkania jako walkower 3:0 na korzyść JUW-e Jaroszowice. 

 

Drugie rozstrzygnięcie dotyczy bielskiej A-klasy. W meczu Zamek Grodziec z Sołą Kobiernice komisja również dopatrzyła się naruszenia przepisów dotyczących uprawnień zawodnika. W konsekwencji wynik został zmieniony na walkower 3:0 dla Soły Kobiernice.

 

Ten rezultat istotnie wpływa na losy walki o trzymanie. Zamek po odjęciu trzech punktów za wygraną z Sołą, będzie miał 14 punktów - tyle samo ile sklasyfikowana na ostatnim miejscu drużyna Gronia Bujaków.