- Dla układu w tabeli i ciekawych rozgrywek chciałbym, aby zespół z Bystrej wygrał, jednak wiem, że Soła Kobiernice to mocny zespół i nie potknie się w tym spotkaniu. 

 

Pionier ostatnio się "odblokował" i może sprawić niespodziankę w meczu z Przełomem Kaniów. 2X. 

 

Ciężko gra się nam z rywalami, którzy są głodni punktów, co pokazała ostatnia porażka z Zamkiem. W spotkaniu z Zaporą będziemy jednak chcieli pokazać, że był to tylko wypadek przy pracy, bo mam zawodników stabilnych i dobrze przygotowanych. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nikt nie będzie się kładł w tej lidze i rozdawać punkty. 

 

 

Zamek to drużyna doświadczona i może pokusić się również o niespodziankę. Sokół Hecznarowice gra "w kratkę" i przed własną publicznością będzie chciał udowodnić swoją wartość. 1X. 

 

Graliśmy z LKS-em Ligota i uważam, że jest to dobra drużyna, mająca swój pomysł na grę, tylko musi "odpalić". To uda się w ten weekend, wygrywając z Orłem Kozy. 

 

Mecz jest w niedziele, a więc obie drużyny będą mogły liczyć na posiłki z pierwszej drużyny. Mimo wszystko w konfrontacji rezerw GLKS-u z "dwójką" LKS Czaniec typuję remis. 

 

Beniaminek z Zabrzega jest zespołem dobrze poukładanym i na koniec sezonu może być wysoko w tabeli. Mecz z KS-em Bestwinka zapowiada się bardzo ciekawie, a ja obstawiam 1X. 

 

Program 4. kolejki: 

 

10.09.2022 r. (sobota), g. 16:00

Soła Kobiernice - KS Bystra (g. 15:00)

Przełom Kaniów - Pionier Pisarzowice

Żar Międzybrodzie Bialskie - Zapora Wapienica

Sokół Hecznarowice - Zamek Grodziec

Orzeł Kozy - LKS Ligota

 

11.09.2022 r. (niedziela), g. 16:00

GLKS II Wilkowice - LKS II Czaniec

KS Bestwinka - Sokół Zabrzeg