4. kolejkę zmagań w Zimowej Lidze Biznesu rozpoczęliśmy od starcia Grupy Buena z Bultenem. Bez wątpienia faworytem byli ci pierwsi, jednak Bulten zdołał przełamać niemoc, która trwała aż od maja 2022 r.! Finalnie drużyna Łukasza Wrzeszcza zwyciężyła 8:5. Ofensywny potencjał zademonstrowała natomiast drużyna Polbrass, która pokonała ABB 8:2. W starciu "na szczycie" Davis Fabrics zachował status niepokonanej ekipy, wygrywając po bardzo ciekawym meczu z Hutchinsonem 3:2. 

 

Na pierwsze zwycięstwo czeka natomiast Libra. Zespół ten jest chwalony za swą grę, ale wciąż czeka na przełamanie. W minioną środę Libra musiała uznać wyższość EnerSys. - Niestety to kolejny nasz mecz bez punktów. Mimo, ze nasza gra nie wygląda najgorzej, nie brakuje zaangażowania i walki, to znów schodzimy z boiska pokonani. Przed nami jednak dłuższa przerwa i mamy zamiar solidnie ją przepracować. Wiemy co musimy poprawić i na tym się teraz skupiamy.

 

Drużyna Davis Fabrics to zdecydowany faworyt do zwycięstwa w rozgrywkach. Chłopaki wiedzą jak chcą grać, przez co na ich spotkania patrzy się z wielką przyjemnościa. Nie inaczej było w meczu z Hutchinsonem, który jednak dzielnie stawiał się liderowi. Brawa za świetny mecz należą się dla obu ekip. Zarówno Buena jak i Bulten mają w swoich szeregach świetnych zawodników. Nasze mecze z tymi drużynami były niezwykle wyrównane. W starciu tych ekip, górą była drużyna Łukasza Wrzeszcza, ale czuje ze Buena nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. 

 

Polbrass nabiera tępa z każdą kolejką. Po dotkliwej porażce z liderem na własnej skórze przekonaliśmy się jak bardzo spragnieni są zwycięstwa. W meczu z ABB nie dali szans rywalom i jestem przekonany, że rozgrywki zakończą na wysokim miejscu. Poziom ligi jest bardzo wysoki ale pokuszę się o stwierdzenie, ze również wyrównany. W mojej opinii każdy może wygrać z każdym i spodziewam się kilku niespodzianek - mówi kapitan Libry, Mikołaj Drążek. 

 

Wyniki 4. kolejki Zimowej Ligi Biznesu: 

 

Grupa B

Grupa Buena - Bulten 5:8

Polbrass - ABB 8:2

Libra - EnerSys 2:6

Hutchinson - Davis Fabrics 2:3