Pierwsza porażka
Niepokonany we wcześniejszych meczach FC Blaszok doznał pierwszej porażki. W pojedynku na szczycie przegrał 3:5 z Black Game Team. Gdy Maciej Genc w 27. minucie zdobył bramkę na 4:1, wydawało się, że przypieczętował sukces swojego zespołu. Blaszok wrócił jednak do gry po trafieniach Krystiana Romejko i Andrzeja Cymorka. W ostatniej akcji meczu Grzegorz Gomółka postawił kropkę nad „i”.

Zacięty, ale (podwójnie) zwycięski
Po zaciętym meczu Centrum pokonało 2:1 Mega Sport. Faworyt prowadził 1:0 po trafieniu Macieja Wajdy, na które szybko odpowiedział Ireneusz Luzak. Po zmianie stron Wajda raz jeszcze wpisał się na listę strzelców. Dzięki wygranej Centrum awansowało na pierwsze miejsce. Po ośmiu meczach na swoim koncie ma 21 punktów. Drugi w tabeli Bielski Team posiada identyczną zdobycz.

Lider zniszczył
FC Wu umocniło swoją pozycję na czele stawki. Mateusz Malinka, zdobywając dwa gole, poprowadził II-ligowca do wygranej 4:0 w konfrontacji z FC Niszczycielami. FC Wu o 2 punkty wyprzedza Harnasi (zwycięstwo 3:2 z TS Akademią), o trzy ekipę Anonymous (porażka 1:4 z ADPP).

Kolejne porażki
Tabelę II ligi zamyka Outsider, który przegrał ostatni pojedynek ze Spartą 1:5. „Czerwona latarnia” trzymała się do przerwy (1:1), po zmianie stron musiała uznać wyższość rywala, którego do sukcesu poprowadził autor hat-tricka – Maksymilian Kołodziejczyk. Dorobku punktowego nie powiększyły zespoły wyprzedzające Outsidera o dwa „oczka”. Wspomniana drużyna FC Niszczyciele, KS Tkaczów, który przegrał 3:4 ze Zwykłymi Chłopcami i FX Robot – porażka 1:5 z Piłkarskim Pokerem.