Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 15 | 36 | 11 | 3 | 1 | 92:43 | ||
2 | 15 | 35 | 11 | 2 | 2 | 64:40 | ||
3 | 15 | 27 | 9 | 0 | 6 | 88:87 | ||
4 | 15 | 23 | 7 | 2 | 6 | 73:61 | ||
5 | 15 | 23 | 7 | 2 | 6 | 62:64 | ||
6 | 15 | 21 | 7 | 0 | 8 | 71:76 | ||
7 | 15 | 21 | 6 | 3 | 6 | 69:57 | ||
8 | 15 | 16 | 5 | 1 | 9 | 54:67 | ||
9 | 15 | 10 | 3 | 1 | 11 | 50:69 | ||
10 | 15 | 5 | 1 | 2 | 12 | 48:107 |
Kolejka 12 | |||
08.04.2024 18:00 |
5:2 | ||
08.04.2024 18:50 |
4:7 | ||
08.04.2024 19:40 |
5:2 | ||
08.04.2024 20:30 |
3:7 | ||
08.04.2024 21:20 |
3:3 |
Kolejka 13 | |||
22.04.2024 18:00 |
1:4 | ||
22.04.2024 18:50 |
2:3 | ||
22.04.2024 19:40 |
7:5 | ||
22.04.2024 20:30 |
7:0 | ||
22.04.2024 21:20 |
5:3 |
Kolejka 14 | |||
29.04.2024 18:00 |
3:11 | ||
29.04.2024 18:50 |
6:2 | ||
29.04.2024 19:40 |
6:2 | ||
29.04.2024 20:30 |
5:4 | ||
29.04.2024 21:20 |
2:0 |
Poprzednia Kolejka 15 | |||
06.05.2024 18:00 |
7:1 | ||
06.05.2024 18:50 |
7:1 | ||
06.05.2024 19:40 |
4:9 | ||
06.05.2024 20:30 |
3:3 | ||
06.05.2024 21:20 |
9:3 |
Następna Kolejka 16 | |||
20.05.2024 18:00 |
|||
20.05.2024 18:50 |
|||
20.05.2024 19:40 |
|||
20.05.2024 20:30 |
|||
20.05.2024 21:20 |
Kolejka 17 | |||
27.05.2024 18:00 |
|||
27.05.2024 18:50 |
|||
27.05.2024 19:40 |
|||
27.05.2024 20:30 |
|||
27.05.2024 21:20 |
Kolejka 18 | |||
03.06.2024 18:00 |
|||
03.06.2024 18:50 |
|||
03.06.2024 19:40 |
|||
03.06.2024 20:30 |
|||
03.06.2024 21:20 |
Pełny terminarz
Kolejka 1 | ||||||
28 sierpnia - poniedziałek | ||||||
1 | 18:00 |
4:6 Protokół
|
||||
Malko-MetOskar Zych Szymon Kocoń Tymoteusz Zosuł Marcin Fijak Zbigniew Kruczek Andrii Myroshnychenko Marek Leśniak Igor Tsapuk Bramki: Oskar Zych 3 Szymon Kocoń 1 ZbudujDaniel Lach Arkadiusz Kręcichwost Wojciech Cebrat Adrian Gromny Andrzej Małek Szymon Zawada Bramki: Daniel Lach 3 Arkadiusz Kręcichwost 2 Wojciech Cebrat 1 |
||||||
2 | 18:50 |
4:5 Protokół
|
||||
Special WorksDavid Shutak Vladyslav Zakharchenko Aleksandr Nikolienko Dmytro Khudaiberdiiev Andrii Koval Artem Nazola Oleh Sardakovskyi Anton Khomiak Bramki: David Shutak 2 Vladyslav Zakharchenko 1 Aleksandr Nikolienko 1 NemakMichał Motyka Natan Biegun Damian Skoczylas Jakub Góra Kamil Faber Mateusz Zacny Mirosław Stec Bramki: Michał Motyka 2 Natan Biegun 2 Damian Skoczylas 1 |
||||||
3 | 19:40 |
1:10 Protokół
|
||||
Grupa RekordDamian Stawicki Rafał Jacak Dawid Lech Jesus Lopez Marek Profic Dariusz Rucki Andrzej Szal Dariusz Spisak Bramki: Damian Stawicki 1 Murapol SATomasz Stanisławski Kamil Kowalczyk Dawid Kowalczyk Michał Brańka Krzysztof Stanisławski Piotr Koźluk Sławomir Wójciga Grzegorz Bront Miłosz Miłkowski Bramki: Tomasz Stanisławski 3 Kamil Kowalczyk 3 Dawid Kowalczyk 2 Michał Brańka 1 Krzysztof Stanisławski 1 |
||||||
4 | 20:30 |
4:6 Protokół
|
||||
MarrodentMichał Sztykiel Marcin Preisner Damian Ścibor Grzegorz Habdas Szymon Jończy Oleh Abram Rafał Pezda Dariusz Szewczyk Bramki: Michał Sztykiel 2 Marcin Preisner 1 Damian Ścibor 1 RE/MAX Home ProfessionalTomasz Ryszka Krzysztof Brycz Mateusz Wołczyński Łukasz Majdoń Michał Broniewski Marcin Trylski Tomasz Knapik Michał Chrobak Lesyk Rostyslav Andrii Vasylyk Bramki: Tomasz Ryszka 2 Krzysztof Brycz 2 Mateusz Wołczyński 1 Łukasz Majdoń 1 |
||||||
5 | 21:20 |
5:2 Protokół
|
||||
Davis FabricsDariusz Sierota Mateusz Kraska Tomasz Sierota Kamil Kurowski Dorian Machalica Rafał Twardowski Szymon Kościuch Paweł Greń Bramki: Dariusz Sierota 2 Mateusz Kraska 1 HutchinsonBartłomiej Włoch Adrian Pietruszka Przemysław Musiał Jakub Cybiński Łukasz Kot Łukasz Pierlak Mateusz Dąbrowski Przemysław Osierda Serhii Voloshyn Bramki: Bartłomiej Włoch 1 Adrian Pietruszka 1 |
||||||
Kolejka 2 | ||||||
4 września - poniedziałek | ||||||
1 | 18:00 |
3:1 Protokół
|
||||
NemakMariusz Lach Jakub Góra Kamil Faber Marcel Mieszczak Kamil Kubiszewski Denis Kuprinenko Bramki: Mariusz Lach 2 Jakub Góra 1 ZbudujDaniel Lach Adrian Gromny Wojciech Cebrat Andrzej Małek Arkadiusz Kręcichwost Szymon Zawada Bramki: Daniel Lach 1 |
||||||
2 | 18:50 |
4:7 Protokół
|
||||
RE/MAX Home ProfessionalKrzysztof Brycz Jakub Szlosek Marcin Trylski Michał Chrobak Vladyslav Smivoenko Andrii Vasylyk Lesyk Rostyslav Michał Broniewski Mateusz Wołczyński Tomasz Knapik Tomasz Ryszka Bramki: Krzysztof Brycz 2 Jakub Szlosek 1 Marcin Trylski 1 Special WorksVladyslav Zakharchenko Artem Nazola Yehor Andriievskiy Oleh Sardakovskyi Dmytro Khudaiberdiiev Andrii Koval Artem Kryvenko Anton Khomiak Bramki: Vladyslav Zakharchenko 3 Artem Nazola 1 Yehor Andriievskiy 1 Oleh Sardakovskyi 1 Dmytro Khudaiberdiiev 1 |
||||||
3 | 19:40 |
0:4 Protokół
|
||||
HutchinsonPrzemysław Musiał Przemysław Osierda Adrian Ciesielczyk Rafał Wiesner Adrian Pietruszka Łukasz Pierlak Jakub Cybiński Bramki: Grupa RekordAndrzej Szal Dawid Lech Marek Homa Marek Profic Dariusz Spisak Dariusz Rucki Rafał Jacak Damian Stawicki Bramki: Andrzej Szal 2 Dawid Lech 1 |
||||||
4 | 20:30 |
3:3 Protokół
|
||||
Murapol SATomasz Stanisławski Kamil Kowalczyk Krzysztof Stanisławski Nikodem Iskra Dawid Kowalczyk Michał Brańka Piotr Koźluk Grzegorz Bront Miłosz Miłkowski Bramki: Tomasz Stanisławski 2 Kamil Kowalczyk 1 MarrodentDamian Zdolski Szymon Jończy Grzegorz Habdas Marcin Preisner Michał Sztykiel Dariusz Kołodziej Rafał Pezda Bramki: Damian Zdolski 2 Szymon Jończy 1 |
||||||
5 | 21:20 |
4:4 Protokół
|
||||
Davis FabricsTomasz Sierota Paweł Greń Mateusz Kraska Kamil Kurowski Dariusz Sierota Dorian Machalica Rafał Twardowski Szymon Kościuch Bramki: Tomasz Sierota 2 Malko-MetTymoteusz Zosuł Igor Tsapuk Marcin Fijak Zbigniew Kruczek Szymon Kocoń Andrii Seneiko Rafał Wieczorek Bramki: Tymoteusz Zosuł 2 Igor Tsapuk 2 |
||||||
Kolejka 3 | ||||||
11 września - poniedziałek | ||||||
1 | 18:00 |
5:4 Protokół
|
||||
NemakMariusz Lach Damian Skoczylas Kamil Faber Natan Biegun Mirosław Stec Dominik Syc Denis Kuprinenko Bramki: Mariusz Lach 2 Damian Skoczylas 1 Kamil Faber 1 Natan Biegun 1 Murapol SAMichał Brańka Kamil Kowalczyk Grzegorz Bront Tomasz Stanisławski Krzysztof Stanisławski Sławomir Wójciga Piotr Koźluk Miłosz Miłkowski Bramki: Michał Brańka 2 Kamil Kowalczyk 1 Grzegorz Bront 1 |
||||||
2 | 18:50 |
8:9 Protokół
|
||||
ZbudujArkadiusz Kręcichwost Daniel Lach Wojciech Cebrat Adrian Gromny Andrzej Małek Bramki: Arkadiusz Kręcichwost 3 Daniel Lach 3 Wojciech Cebrat 2 RE/MAX Home ProfessionalJakub Szlosek Marcin Trylski Krzysztof Brycz Andrii Vasylyk Łukasz Majdoń Michał Chrobak Michał Mąka Tomasz Ryszka Tomasz Knapik Vladyslav Smivoenko Bramki: Jakub Szlosek 4 Marcin Trylski 2 Krzysztof Brycz 2 Andrii Vasylyk 1 |
||||||
3 | 19:40 |
4:5 Protokół
|
||||
Davis FabricsDorian Machalica Szymon Kościuch Tomasz Sierota Kamil Kurowski Jakub Krawczyk Rafał Twardowski Bramki: Dorian Machalica 2 Szymon Kościuch 2 Grupa RekordMarek Profic Damian Stawicki Dariusz Rucki Marek Homa Andrzej Szal Daniel Gala Rafał Jacak Bramki: Marek Profic 2 Damian Stawicki 2 Dariusz Rucki 1 |
||||||
4 | 20:30 |
2:8 Protokół
|
||||
Malko-MetTymoteusz Zosuł Mykola Zakhlebaiev Michał Wieczorek Marcin Fijak Patryk Miś Szymon Kocoń Marek Leśniak Andrii Seneiko Bramki: Tymoteusz Zosuł 1 Mykola Zakhlebaiev 1 MarrodentMichał Sztykiel Jarosław Motyka Grzegorz Habdas Marcin Preisner Dariusz Szewczyk Szymon Jończy Oleh Abram Bramki: Michał Sztykiel 4 Jarosław Motyka 2 Grzegorz Habdas 1 Marcin Preisner 1 |
||||||
5 | 21:20 |
9:3 Protokół
|
||||
Special WorksAleksandr Nikolienko Andrii Fedotov Dmytro Khudaiberdiiev Vladyslav Zakharchenko Andrii Koval Artem Nazola Yehor Andriievskiy Oleh Sardakovskyi Anton Khomiak Bramki: Aleksandr Nikolienko 4 Andrii Fedotov 3 Dmytro Khudaiberdiiev 1 Vladyslav Zakharchenko 1 HutchinsonPrzemysław Osierda Bartłomiej Włoch Adrian Pietruszka Przemysław Musiał Serhii Voloshyn Szymon Nowak Łukasz Pierlak Bramki: Przemysław Osierda 1 Bartłomiej Włoch 1 Adrian Pietruszka 1 |
||||||
Kolejka 4 | ||||||
25 września - poniedziałek | ||||||
1 | 18:00 |
5:8 Protokół
|
||||
NemakDamian Skoczylas Jakub Góra Kamil Faber Mariusz Lach Dominik Syc Seweryn Stec Mirosław Stec Bramki: Damian Skoczylas 1 Jakub Góra 1 Kamil Faber 1 Mariusz Lach 1 Dominik Syc 1 RE/MAX Home ProfessionalŁukasz Majdoń Krzysztof Brycz Marcin Trylski Jakub Szlosek Michał Chrobak Michał Mąka Dawid Zieliński Mateusz Wołczyński Vladyslav Smivoenko Bramki: Łukasz Majdoń 3 Krzysztof Brycz 3 Marcin Trylski 1 Jakub Szlosek 1 |
||||||
2 | 18:50 |
3:4 Protokół
|
||||
ZbudujArkadiusz Kręcichwost Daniel Lach Szymon Zawada Adrian Gromny Wojciech Cebrat Andrzej Małek Bramki: Arkadiusz Kręcichwost 1 Daniel Lach 1 Szymon Zawada 1 Davis FabricsDariusz Sierota Kamil Kurowski Paweł Greń Mateusz Kraska Tomasz Sierota Dorian Machalica Rafał Twardowski Szymon Kościuch Bramki: Dariusz Sierota 3 Kamil Kurowski 1 |
||||||
3 | 19:40 |
4:12 Protokół
|
||||
Malko-MetTymoteusz Zosuł Szymon Kocoń Igor Tsapuk Tomasz Kastelik Rafał Wieczorek Andrii Seneiko Zbigniew Kruczek Marcin Fijak Michał Wieczorek Bramki: Tymoteusz Zosuł 1 Szymon Kocoń 1 Igor Tsapuk 1 Tomasz Kastelik 1 Grupa RekordPiotr Szymura Marek Profic Dariusz Rucki Damian Stawicki Marek Homa Dariusz Spisak Andrzej Szal Daniel Gala Daniel Lech Bramki: Piotr Szymura 4 Marek Profic 3 Dariusz Rucki 2 Damian Stawicki 2 |
||||||
4 | 20:30 |
3:3 Protokół
|
||||
Special WorksDavid Shutak Yehor Andriievskiy Aleksandr Nikolienko Dmytro Khudaiberdiiev Artem Nazola Oleh Sardakovskyi Anton Khomiak Bramki: David Shutak 1 Yehor Andriievskiy 1 Aleksandr Nikolienko 1 Murapol SATomasz Stanisławski Michał Brańka Nikodem Iskra Kamil Kowalczyk Piotr Koźluk Grzegorz Bront Miłosz Miłkowski Bramki: Tomasz Stanisławski 2 Michał Brańka 1 |
||||||
5 | 21:20 |
5:6 Protokół
|
||||
MarrodentDamian Zdolski Marcin Preisner Michał Sztykiel Dariusz Szewczyk Kamil Legut Szymon Jończy Dariusz Kołodziej Bramki: Damian Zdolski 3 Marcin Preisner 1 Michał Sztykiel 1 HutchinsonŁukasz Kot Kamil Jonkisz Przemysław Osierda Adrian Pietruszka Mateusz Dąbrowski Kamil Kacprzykowski Jakub Cybiński Bramki: Łukasz Kot 2 Kamil Jonkisz 2 Przemysław Osierda 1 Adrian Pietruszka 1 |
||||||
Kolejka 5 | ||||||
9 października - poniedziałek | ||||||
1 | 18:00 |
5:6 Protokół
|
||||
Malko-MetTymoteusz Zosuł Igor Tsapuk Oskar Zych Marcin Fijak Zbigniew Kruczek Ruslan Harayev Marek Leśniak Bramki: Tymoteusz Zosuł 2 Igor Tsapuk 2 Oskar Zych 1 Special WorksDavid Shutak Oleh Sardakovskyi Dmytro Khudaiberdiiev Vladyslav Zakharchenko Anton Khomiak Aleksandr Nikolienko Bramki: David Shutak 3 Oleh Sardakovskyi 2 Dmytro Khudaiberdiiev 1 |
||||||
2 | 18:50 |
3:6 Protokół
|
||||
RE/MAX Home ProfessionalŁukasz Majdoń Michał Chrobak Jakub Szlosek Tomasz Ryszka Dawid Zieliński Marcin Trylski Krzysztof Brycz Andrii Vasylyk Joachim Giźlar Bramki: Łukasz Majdoń 1 Michał Chrobak 1 Jakub Szlosek 1 Murapol SAMichał Brańka Grzegorz Bront Tomasz Stanisławski Kamil Kowalczyk Krzysztof Stanisławski Piotr Koźluk Miłosz Miłkowski Bramki: Michał Brańka 2 Grzegorz Bront 2 Tomasz Stanisławski 1 Kamil Kowalczyk 1 |
||||||
3 | 19:40 |
6:5 Protokół
|
||||
Grupa RekordMarek Profic Damian Stawicki Andrzej Szal Dariusz Rucki Piotr Szymura Marek Homa Dawid Lech Daniel Gala Bramki: Marek Profic 2 Damian Stawicki 2 Andrzej Szal 1 Dariusz Rucki 1 ZbudujSzymon Zawada Przemysław Kręcichwost Arkadiusz Kręcichwost Adrian Gromny Wojciech Cebrat Andrzej Małek Daniel Lach Piotr Jachowicz Bramki: Szymon Zawada 2 Przemysław Kręcichwost 2 Arkadiusz Kręcichwost 1 |
||||||
4 | 20:30 |
3:0 Protokół
|
||||
HutchinsonPrzemysław Musiał Serhii Voloshyn Paweł Antkiewicz Przemysław Osierda Mateusz Dąbrowski Bartłomiej Włoch Jacek Włoch Łukasz Kot Adrian Pietruszka Bramki: Przemysław Musiał 2 Serhii Voloshyn 1 NemakNatan Biegun Denis Kuprinenko Mirosław Stec Mateusz Zacny Marcel Mieszczak Kamil Faber Jakub Góra Damian Skoczylas Bramki: |
||||||
5 | 21:20 |
5:3 Protokół
|
||||
Davis FabricsDariusz Sierota Dorian Machalica Tomasz Sierota Kamil Kurowski Rafał Twardowski Bramki: Dariusz Sierota 2 Dorian Machalica 2 Tomasz Sierota 1 MarrodentMichał Sztykiel Damian Zdolski Rafał Pezda Dariusz Szewczyk Marcin Preisner Szymon Jończy Dariusz Kołodziej Damian Ścibor Bramki: Michał Sztykiel 1 Damian Zdolski 1 Rafał Pezda 1 |
||||||
Kolejka 6 | ||||||
16 października - poniedziałek | ||||||
1 | 18:50 |
5:5 Protokół
|
||||
NemakKamil Kubiszewski Jakub Waliczek Krystian Duc Damian Skoczylas Kamil Faber Kamil Leśniak Mirosław Stec Kamil Jasiński Bramki: Kamil Kubiszewski 2 Jakub Waliczek 2 Krystian Duc 1 Malko-MetTymoteusz Zosuł Oskar Zych Michał Wieczorek Patryk Miś Igor Tsapuk Tomasz Kastelik Andrii Seneiko Bramki: Tymoteusz Zosuł 2 Oskar Zych 2 Michał Wieczorek 1 |
||||||
2 | 19:40 |
5:10 Protokół
|
||||
Grupa RekordDamian Stawicki Marek Profic Dariusz Rucki Dawid Lech Marek Homa Łukasz Mentel Dariusz Spisak Daniel Gala Bramki: Damian Stawicki 2 Marek Profic 1 Dariusz Rucki 1 Dawid Lech 1 MarrodentMarcin Preisner Grzegorz Habdas Rafał Pezda Michał Sztykiel Damian Zdolski Dariusz Szewczyk Mateusz Markiel Bramki: Marcin Preisner 4 Grzegorz Habdas 2 Rafał Pezda 2 Michał Sztykiel 1 Damian Zdolski 1 |
||||||
3 | 20:30 |
9:4 Protokół
|
||||
Special WorksAleksandr Nikolienko David Shutak Dmytro Khudaiberdiiev Vladyslav Zakharchenko Artem Nazola Yehor Andriievskiy Oleh Sardakovskyi Anton Khomiak Bramki: Aleksandr Nikolienko 5 David Shutak 2 Dmytro Khudaiberdiiev 1 Vladyslav Zakharchenko 1 Davis FabricsMateusz Kraska Kamil Kurowski Dariusz Sierota Paweł Greń Dorian Machalica Rafał Twardowski Szymon Kościuch Bramki: Mateusz Kraska 2 Kamil Kurowski 1 Dariusz Sierota 1 |
||||||
4 | 21:20 |
6:3 Protokół
|
||||
HutchinsonJacek Włoch Przemysław Musiał Adrian Ciesielczyk Mateusz Dąbrowski Bartłomiej Włoch Łukasz Kot Bramki: Jacek Włoch 4 Przemysław Musiał 1 Adrian Ciesielczyk 1 RE/MAX Home ProfessionalTomasz Ryszka Jakub Szlosek Vladyslav Smivoenko Łukasz Majdoń Michał Chrobak Krzysztof Brycz Andrii Vasylyk Joachim Giźlar Bramki: Tomasz Ryszka 1 Jakub Szlosek 1 Vladyslav Smivoenko 1 |
||||||
Kolejka 6 | ||||||
1 | 18:00 |
5:3 Protokół
|
||||
Murapol SAKamil Kowalczyk Sławomir Wójciga Michał Brańka Grzegorz Bront Tomasz Stanisławski Krzysztof Stanisławski Piotr Koźluk Miłosz Miłkowski Robert Basiura Bramki: Kamil Kowalczyk 2 Sławomir Wójciga 1 Michał Brańka 1 Grzegorz Bront 1 ZbudujSzymon Zawada Arkadiusz Kręcichwost Adrian Gromny Daniel Lach Marcin Lach Przemysław Kręcichwost Piotr Jachowicz Bramki: Szymon Zawada 2 Arkadiusz Kręcichwost 1 |
||||||
Kolejka 7 | ||||||
30 października - poniedziałek | ||||||
1 | 18:00 |
4:8 Protokół
|
||||
Malko-MetIgor Tsapuk Marek Leśniak Andrii Seneiko Marcin Fijak Ruslan Harayev Bramki: Igor Tsapuk 2 Marek Leśniak 1 Andrii Seneiko 1 RE/MAX Home ProfessionalJakub Szlosek Michał Chrobak Krzysztof Brycz Vladyslav Smivoenko Joachim Giźlar Łukasz Majdoń Tomasz Ryszka Dawid Zieliński Bramki: Jakub Szlosek 3 Michał Chrobak 1 Krzysztof Brycz 1 Vladyslav Smivoenko 1 Joachim Giźlar 1 |
||||||
2 | 18:50 |
3:3 Protokół
|
||||
MarrodentMarcin Preisner Michał Sztykiel Damian Zdolski Dariusz Szewczyk Grzegorz Habdas Szymon Jończy Rafał Pezda Bramki: Marcin Preisner 1 Michał Sztykiel 1 Damian Zdolski 1 ZbudujArkadiusz Kręcichwost Szymon Zawada Adrian Gromny Andrzej Małek Daniel Lach Przemysław Kręcichwost Piotr Jachowicz Bramki: Arkadiusz Kręcichwost 2 Szymon Zawada 1 |
||||||
3 | 19:40 |
3:9 Protokół
|
||||
Grupa RekordDariusz Rucki Damian Stawicki Marek Homa Marek Profic Andrzej Szal Dawid Lech Daniel Gala Bramki: Dariusz Rucki 2 Damian Stawicki 1 Special WorksAleksandr Nikolienko David Shutak Vladyslav Zakharchenko Anton Khomiak Dmytro Khudaiberdiiev Yehor Andriievskiy Oleh Sardakovskyi Bramki: Aleksandr Nikolienko 5 David Shutak 2 Vladyslav Zakharchenko 1 Anton Khomiak 1 |
||||||
4 | 20:30 |
5:5 Protokół
|
||||
Murapol SAMiłosz Miłkowski Krzysztof Stanisławski Sławomir Wójciga Kamil Kowalczyk Michał Brańka Tomasz Stanisławski Nikodem Iskra Grzegorz Bront Piotr Koźluk Bramki: Miłosz Miłkowski 1 Krzysztof Stanisławski 1 Sławomir Wójciga 1 Kamil Kowalczyk 1 Michał Brańka 1 HutchinsonKamil Jonkisz Przemysław Musiał Jakub Cybiński Bartłomiej Włoch Adrian Pietruszka Jacek Włoch Mateusz Dąbrowski Przemysław Osierda Paweł Antkiewicz Serhii Voloshyn Bramki: Kamil Jonkisz 3 Przemysław Musiał 1 Jakub Cybiński 1 |
||||||
5 | 21:20 |
4:0 Protokół
|
||||
Davis FabricsDariusz Sierota Dorian Machalica Mateusz Kraska Kamil Kurowski Rafał Twardowski Szymon Kościuch Bramki: Dariusz Sierota 3 Dorian Machalica 1 NemakDamian Skoczylas Seweryn Stec Kamil Faber Kamil Kubiszewski Mariusz Lach Denis Kuprinenko Bramki: |
||||||
Kolejka 8 | ||||||
6 listopada - poniedziałek | ||||||
1 | 18:00 |
3:1 Protokół
|
||||
Davis FabricsDariusz Sierota Paweł Greń Mateusz Kraska Jakub Krawczyk Szymon Adamiec Rafał Twardowski Szymon Kościuch Bramki: Dariusz Sierota 3 Murapol SAKamil Kowalczyk Tomasz Stanisławski Dawid Kowalczyk Sławomir Wójciga Michał Brańka Piotr Koźluk Grzegorz Bront Miłosz Miłkowski Robert Basiura Bramki: Kamil Kowalczyk 1 |
||||||
2 | 18:50 |
1:4 Protokół
|
||||
ZbudujSzymon Zawada Adrian Gromny Andrzej Małek Daniel Lach Damian Lach Przemysław Kręcichwost Bramki: Szymon Zawada 1 Special WorksAleksandr Nikolienko Vladyslav Zakharchenko Oleh Sardakovskyi Dmytro Khudaiberdiiev Yehor Andriievskiy Anton Khomiak Bramki: Aleksandr Nikolienko 2 Vladyslav Zakharchenko 1 Oleh Sardakovskyi 1 |
||||||
3 | 19:40 |
11:6 Protokół
|
||||
Grupa RekordDariusz Rucki Damian Stawicki Daniel Gala Andrzej Szal Piotr Szymura Dawid Lech Dariusz Spisak Marek Homa Bramki: Dariusz Rucki 3 Damian Stawicki 2 Daniel Gala 2 Andrzej Szal 2 Piotr Szymura 1 Dawid Lech 1 RE/MAX Home ProfessionalJakub Szlosek Dawid Zieliński Michał Mąka Mateusz Wołczyński Michał Chrobak Marcin Trylski Krzysztof Brycz Vasyl Pavlov Andrii Vasylyk Bramki: Jakub Szlosek 4 Dawid Zieliński 2 |
||||||
4 | 20:30 |
3:6 Protokół
|
||||
NemakKacper Śleziak Jakub Caputa Damian Skoczylas Krystian Duc Kamil Jasiński Jakub Waliczek Bramki: Kacper Śleziak 2 Jakub Caputa 1 MarrodentDamian Zdolski Marcin Preisner Michał Sztykiel Grzegorz Habdas Szymon Jończy Mateusz Markiel Rafał Pezda Bramki: Damian Zdolski 3 Marcin Preisner 2 Michał Sztykiel 1 |
||||||
5 | 21:20 |
7:2 Protokół
|
||||
HutchinsonŁukasz Kot Jacek Włoch Przemysław Musiał Adrian Pietruszka Przemysław Osierda Mateusz Dąbrowski Bartłomiej Włoch Bramki: Łukasz Kot 3 Jacek Włoch 2 Przemysław Musiał 1 Adrian Pietruszka 1 Malko-MetMarek Leśniak Igor Tsapuk Michał Wieczorek Marcin Fijak Szymon Kocoń Rafał Wieczorek Bramki: Marek Leśniak 1 Igor Tsapuk 1 |
||||||
Kolejka 9 | ||||||
20 listopada - poniedziałek | ||||||
1 | 18:00 |
5:4 Protokół
|
||||
HutchinsonPrzemysław Musiał Przemysław Osierda Bartłomiej Włoch Łukasz Kot Jacek Włoch Serhii Voloshyn Paweł Antkiewicz Mateusz Dąbrowski Kamil Kacprzykowski Bramki: Przemysław Musiał 2 Przemysław Osierda 1 Bartłomiej Włoch 1 Łukasz Kot 1 ZbudujArkadiusz Kręcichwost Daniel Lach Szymon Zawada Przemysław Kręcichwost Adrian Gromny Andrzej Małek Łukasz Orawczak Bramki: Arkadiusz Kręcichwost 1 Daniel Lach 1 Szymon Zawada 1 Przemysław Kręcichwost 1 |
||||||
2 | 18:50 |
0:10 Protokół
|
||||
Malko-MetRuslan Harayev Szymon Kocoń Marek Leśniak Igor Tsapuk Andrii Seneiko Bramki: Murapol SATomasz Stanisławski Michał Brańka Dawid Kowalczyk Miłosz Miłkowski Robert Basiura Nikodem Iskra Kamil Kowalczyk Piotr Koźluk Bramki: Tomasz Stanisławski 4 Michał Brańka 2 Dawid Kowalczyk 1 Miłosz Miłkowski 1 Robert Basiura 1 |
||||||
3 | 19:40 |
10:9 Protokół
|
||||
Grupa RekordDamian Stawicki Marek Profic Andrzej Szal Dariusz Rucki Daniel Gala Marek Homa Daniel Lech Bramki: Damian Stawicki 6 Marek Profic 1 Andrzej Szal 1 Dariusz Rucki 1 Daniel Gala 1 NemakKacper Śleziak Natan Biegun Jakub Waliczek Jakub Caputa Damian Skoczylas Seweryn Stec Kamil Faber Marcel Mieszczak Mirosław Stec Bramki: Kacper Śleziak 2 Natan Biegun 2 Jakub Waliczek 2 Jakub Caputa 2 Damian Skoczylas 1 |
||||||
4 | 20:30 |
5:7 Protokół
|
||||
MarrodentMarcin Preisner Michał Sztykiel Damian Zdolski Rafał Pezda Dariusz Szewczyk Szymon Jończy Mateusz Markiel Bramki: Marcin Preisner 2 Michał Sztykiel 1 Damian Zdolski 1 Rafał Pezda 1 Special WorksDavid Shutak Aleksandr Nikolienko Yehor Andriievskiy Oleh Sardakovskyi Dmytro Khudaiberdiiev Vladyslav Zakharchenko Anton Khomiak Bramki: David Shutak 3 Aleksandr Nikolienko 2 Yehor Andriievskiy 1 Oleh Sardakovskyi 1 |
||||||
5 | 21:20 |
2:1 Protokół
|
||||
Davis FabricsDariusz Sierota Paweł Greń Kamil Kurowski Szymon Adamiec Rafał Twardowski Szymon Kościuch Bramki: Dariusz Sierota 2 RE/MAX Home ProfessionalMarcin Trylski Tomasz Ryszka Dawid Zieliński Mateusz Wołczyński Jakub Szlosek Joachim Giźlar Bramki: Marcin Trylski 1 |
||||||
Kolejka 10 | ||||||
11 marca - poniedziałek | ||||||
1 | 18:00 |
1:3 Protokół
|
||||
Malko-MetMateusz Czapla Jakub Ramlow Zbigniew Kruczek Szymon Kocoń Marek Leśniak Rafał Wieczorek Bramki: Mateusz Czapla 1 ZbudujDaniel Lach Arkadiusz Kręcichwost Adrian Gromny Wojciech Cebrat Andrzej Małek Przemysław Kręcichwost Piotr Jachowicz Bramki: Daniel Lach 2 Arkadiusz Kręcichwost 1 |
||||||
2 | 18:50 |
6:0 Protokół
|
||||
Special WorksDavid Shutak Dmytro Khudaiberdiiev Vladyslav Zakharchenko Yehor Andriievskiy Oleh Sardakovskyi Anton Khomiak Bramki: David Shutak 3 Dmytro Khudaiberdiiev 2 Vladyslav Zakharchenko 1 NemakDamian Skoczylas Kamil Faber Kamil Kubiszewski Mirosław Stec Mariusz Lach Dominik Syc Bramki: |
||||||
3 | 19:40 |
10:4 Protokół
|
||||
Grupa RekordDamian Stawicki Marek Profic Piotr Szymura Dariusz Rucki Daniel Gala Dariusz Spisak Andrzej Szal Dawid Lech Bramki: Damian Stawicki 4 Marek Profic 3 Piotr Szymura 1 Dariusz Rucki 1 Daniel Gala 1 Murapol SAKamil Kowalczyk Michał Brańka Krzysztof Stanisławski Sławomir Wójciga Piotr Koźluk Grzegorz Bront Miłosz Miłkowski Robert Basiura Bramki: Kamil Kowalczyk 2 Michał Brańka 2 |
||||||
4 | 20:30 |
3:2 Protokół
|
||||
MarrodentDariusz Szewczyk Marcin Preisner Michał Sztykiel Szymon Jończy Rafał Pezda Bramki: Dariusz Szewczyk 1 Marcin Preisner 1 Michał Sztykiel 1 RE/MAX Home ProfessionalMarcin Trylski Vasyl Pavlov Łukasz Majdoń Michał Mąka Mateusz Wołczyński Andrii Vasylyk Vladyslav Smivoenko Joachim Giźlar Bramki: Marcin Trylski 1 Vasyl Pavlov 1 |
||||||
5 | 21:20 |
8:2 Protokół
|
||||
Davis FabricsDariusz Sierota Paweł Greń Mateusz Kraska Dorian Machalica Szymon Kościuch Rafał Twardowski Bramki: Dariusz Sierota 4 Paweł Greń 1 Mateusz Kraska 1 Dorian Machalica 1 Szymon Kościuch 1 HutchinsonPrzemysław Musiał Przemysław Osierda Jacek Włoch Mateusz Dąbrowski Bartłomiej Włoch Szymon Nowak Adrian Pietruszka Bramki: Przemysław Musiał 1 Przemysław Osierda 1 |
||||||
Kolejka 11 | ||||||
18 marca - poniedziałek | ||||||
1 | 18:00 |
2:4 Protokół
|
||||
NemakDamian Skoczylas Mariusz Lach Seweryn Stec Kamil Faber Oskar Górny Mirosław Stec Bramki: Damian Skoczylas 1 Mariusz Lach 1 ZbudujArkadiusz Kręcichwost Łukasz Orawczak Piotr Jachowicz Adrian Gromny Andrzej Małek Daniel Lach Szymon Zawada Przemysław Kręcichwost Bramki: Arkadiusz Kręcichwost 2 Łukasz Orawczak 1 Piotr Jachowicz 1 |
||||||
2 | 18:50 |
1:4 Protokół
|
||||
RE/MAX Home ProfessionalTomasz Ryszka Łukasz Majdoń Michał Chrobak Michał Mąka Vladyslav Smivoenko Bramki: Tomasz Ryszka 1 Special WorksDavid Shutak Dmytro Khudaiberdiiev Vladyslav Zakharchenko Artem Nazola Yehor Andriievskiy Oleh Sardakovskyi Anton Khomiak Aleksandr Nikolienko Bramki: David Shutak 4 |
||||||
3 | 19:40 |
3:4 Protokół
|
||||
HutchinsonSerhii Voloshyn Bartłomiej Włoch Adrian Pietruszka Przemysław Musiał Przemysław Osierda Mateusz Dąbrowski Szymon Nowak Bramki: Serhii Voloshyn 1 Bartłomiej Włoch 1 Adrian Pietruszka 1 Grupa RekordWojciech Łysoń Piotr Szymura Marek Homa Marek Profic Dariusz Spisak Dariusz Rucki Daniel Gala Damian Stawicki Bramki: Wojciech Łysoń 2 Piotr Szymura 1 Marek Homa 1 |
||||||
4 | 20:30 |
7:2 Protokół
|
||||
Murapol SAKamil Kowalczyk Tomasz Stanisławski Krzysztof Stanisławski Grzegorz Bront Mateusz Ciosek Sławomir Wójciga Robert Basiura Bramki: Kamil Kowalczyk 3 Tomasz Stanisławski 1 Krzysztof Stanisławski 1 Grzegorz Bront 1 Mateusz Ciosek 1 MarrodentMarcin Preisner Szymon Jończy Dariusz Szewczyk Michał Sztykiel Damian Zdolski Mateusz Markiel Rafał Pezda Bramki: Marcin Preisner 1 Szymon Jończy 1 |
||||||
5 | 21:20 |
8:3 Protokół
|
||||
Davis FabricsSzymon Kościuch Mateusz Kraska Dariusz Sierota Dorian Machalica Paweł Greń Szymon Adamiec Rafał Twardowski Bramki: Szymon Kościuch 4 Mateusz Kraska 2 Dariusz Sierota 1 Dorian Machalica 1 Malko-MetZbigniew Kruczek Michał Wieczorek Jakub Ramlow Szymon Kocoń Marek Leśniak Rafał Wieczorek Bramki: Zbigniew Kruczek 2 Michał Wieczorek 1 |
||||||
Kolejka 12 | ||||||
8 kwietnia - poniedziałek | ||||||
1 | 18:00 |
5:2 Protokół
|
||||
NemakTomasz Gąsiorek Oskar Górny Kamil Kubiszewski Mariusz Lach Damian Skoczylas Kamil Faber Dominik Syc Bramki: Tomasz Gąsiorek 2 Oskar Górny 1 Kamil Kubiszewski 1 Mariusz Lach 1 Murapol SAKrzysztof Stanisławski Kamil Kowalczyk Dawid Kowalczyk Piotr Koźluk Grzegorz Bront Bramki: Krzysztof Stanisławski 1 Kamil Kowalczyk 1 |
||||||
2 | 18:50 |
4:7 Protokół
|
||||
ZbudujDaniel Lach Arkadiusz Kręcichwost Przemysław Kręcichwost Adrian Gromny Andrzej Małek Łukasz Orawczak Piotr Jachowicz Bramki: Daniel Lach 2 Arkadiusz Kręcichwost 1 Przemysław Kręcichwost 1 RE/MAX Home ProfessionalTomasz Ryszka Jakub Szlosek Mateusz Wołczyński Łukasz Majdoń Michał Chrobak Marcin Trylski Vladyslav Smivoenko Joachim Giźlar Bramki: Tomasz Ryszka 3 Jakub Szlosek 3 Mateusz Wołczyński 1 |
||||||
3 | 19:40 |
5:2 Protokół
|
||||
Davis FabricsPaweł Greń Dariusz Sierota Dorian Machalica Kamil Kurowski Szymon Adamiec Rafał Twardowski Szymon Kościuch Bramki: Paweł Greń 2 Dariusz Sierota 2 Dorian Machalica 1 Grupa RekordMarek Profic Damian Stawicki Piotr Szymura Jesus Lopez Dariusz Spisak Dariusz Rucki Daniel Gala Bramki: Marek Profic 1 Damian Stawicki 1 |
||||||
4 | 20:30 |
3:7 Protokół
|
||||
Malko-MetSzymon Kocoń Oskar Zych Tymoteusz Zosuł Michał Wieczorek Marek Leśniak Rafał Wieczorek Bramki: Szymon Kocoń 2 Oskar Zych 1 MarrodentMichał Sztykiel Bartłomiej Gołąb Rafał Pezda Dariusz Szewczyk Marcin Preisner Szymon Jończy Damian Zdolski Dariusz Kołodziej Damian Ścibor Bramki: Michał Sztykiel 3 Bartłomiej Gołąb 3 Rafał Pezda 1 |
||||||
5 | 21:20 |
3:3 Protokół
|
||||
Special WorksAleksandr Nikolienko Dmytro Khudaiberdiiev David Shutak Yehor Andriievskiy Oleh Sardakovskyi Anton Khomiak Bramki: Aleksandr Nikolienko 3 HutchinsonPrzemysław Osierda Przemysław Musiał Mateusz Dąbrowski Adrian Ciesielczyk Bartłomiej Włoch Szymon Nowak Adrian Pietruszka Bramki: Przemysław Osierda 2 Przemysław Musiał 1 |
||||||
Kolejka 13 | ||||||
22 kwietnia - poniedziałek | ||||||
1 | 18:00 |
1:4 Protokół
|
||||
NemakKamil Faber Damian Skoczylas Seweryn Stec Oskar Górny Mateusz Zacny Kamil Kubiszewski Maciej Mieszczak Mirosław Stec Jakub Waliczek Bramki: Kamil Faber 1 RE/MAX Home ProfessionalMarcin Trylski Tomasz Ryszka Jakub Szlosek Michał Mąka Tomasz Knapik Michał Broniewski Bramki: Marcin Trylski 2 Tomasz Ryszka 1 Jakub Szlosek 1 |
||||||
2 | 18:50 |
2:3 Protokół
|
||||
ZbudujArkadiusz Kręcichwost Adrian Gromny Wojciech Cebrat Andrzej Małek Daniel Lach Przemysław Kręcichwost Piotr Jachowicz Bramki: Arkadiusz Kręcichwost 2 Davis FabricsKamil Kurowski Dariusz Sierota Paweł Greń Dorian Machalica Szymon Adamiec Szymon Kościuch Bramki: Kamil Kurowski 2 Dariusz Sierota 1 |
||||||
3 | 19:40 |
7:5 Protokół
|
||||
Malko-MetOskar Zych Tymoteusz Zosuł Michał Wieczorek Anastasios Stachura Rafał Wieczorek Bramki: Oskar Zych 4 Tymoteusz Zosuł 1 Michał Wieczorek 1 Anastasios Stachura 1 Grupa RekordDariusz Rucki Daniel Lech Marek Profic Dariusz Spisak Andrzej Szal Daniel Gala Damian Stawicki Bramki: Dariusz Rucki 4 Daniel Lech 1 |
||||||
4 | 20:30 |
7:0 Protokół
|
||||
Special WorksDavid Shutak Dmytro Khudaiberdiiev Artem Nazola Oleh Sardakovskyi Aleksandr Nikolienko Danylo Serbinov Anton Khomiak Bramki: David Shutak 3 Dmytro Khudaiberdiiev 1 Artem Nazola 1 Oleh Sardakovskyi 1 Aleksandr Nikolienko 1 Murapol SATomasz Stanisławski Dawid Kowalczyk Sławomir Wójciga Kamil Kowalczyk Piotr Koźluk Robert Basiura Bramki: |
||||||
5 | 21:20 |
5:3 Protokół
|
||||
MarrodentMichał Sztykiel Bartłomiej Gołąb Dariusz Kołodziej Dariusz Szewczyk Marcin Preisner Szymon Jończy Damian Zdolski Damian Ścibor Bramki: Michał Sztykiel 2 Bartłomiej Gołąb 2 Dariusz Kołodziej 1 HutchinsonPrzemysław Musiał Jacek Włoch Przemysław Osierda Mateusz Dąbrowski Bartłomiej Włoch Adrian Pietruszka Bramki: Przemysław Musiał 2 Jacek Włoch 1 |
||||||
Kolejka 14 | ||||||
29 kwietnia - poniedziałek | ||||||
1 | 18:00 |
3:11 Protokół
|
||||
Malko-MetJakub Ramlow Szymon Kocoń Anastasios Stachura Michał Wieczorek Zbigniew Kruczek Rafał Wieczorek Bramki: Jakub Ramlow 1 Szymon Kocoń 1 Anastasios Stachura 1 Special WorksDavid Shutak Aleksandr Nikolienko Vladyslav Zakharchenko Artem Nazola Dmytro Khudaiberdiiev Yehor Andriievskiy Oleh Sardakovskyi Anton Khomiak Bramki: David Shutak 3 Aleksandr Nikolienko 3 Vladyslav Zakharchenko 2 Artem Nazola 2 Dmytro Khudaiberdiiev 1 |
||||||
2 | 18:50 |
6:2 Protokół
|
||||
RE/MAX Home ProfessionalDawid Zieliński Michał Chrobak Michał Broniewski Jakub Szlosek Bogdan Szczotka Łukasz Majdoń Michał Mąka Tomasz Knapik Bramki: Dawid Zieliński 2 Michał Chrobak 1 Michał Broniewski 1 Jakub Szlosek 1 Bogdan Szczotka 1 Murapol SAKamil Kowalczyk Nikodem Iskra Dawid Kowalczyk Sławomir Wójciga Michał Brańka Grzegorz Bront Miłosz Miłkowski Mateusz Ciosek Bramki: Kamil Kowalczyk 2 |
||||||
3 | 19:40 |
6:2 Protokół
|
||||
Grupa RekordDamian Stawicki Andrzej Szal Dawid Lech Sylwester Jaszczur Marek Homa Dariusz Spisak Daniel Gala Bramki: Damian Stawicki 3 Andrzej Szal 1 Dawid Lech 1 Sylwester Jaszczur 1 ZbudujArkadiusz Kręcichwost Łukasz Orawczak Wojciech Cebrat Daniel Lach Przemysław Kręcichwost Piotr Jachowicz Bramki: Arkadiusz Kręcichwost 1 Łukasz Orawczak 1 |
||||||
4 | 20:30 |
5:4 Protokół
|
||||
HutchinsonPrzemysław Musiał Szymon Nowak Adrian Pietruszka Jacek Włoch Serhii Voloshyn Bartłomiej Włoch Bramki: Przemysław Musiał 3 Szymon Nowak 1 Adrian Pietruszka 1 NemakDominik Syc Tomasz Gąsiorek Oskar Górny Damian Skoczylas Kamil Faber Kamil Kubiszewski Mariusz Lach Bramki: Dominik Syc 2 Tomasz Gąsiorek 1 Oskar Górny 1 |
||||||
5 | 21:20 |
2:0 Protokół
|
||||
Davis FabricsDariusz Sierota Dominik Kępys Kamil Kurowski Dorian Machalica Szymon Adamiec Rafał Twardowski Bramki: Dariusz Sierota 1 Dominik Kępys 1 MarrodentDariusz Szewczyk Marcin Preisner Szymon Jończy Michał Sztykiel Damian Zdolski Dariusz Kołodziej Bartłomiej Gołąb Bramki: |
||||||
Kolejka 15 | ||||||
6 maja - poniedziałek | ||||||
1 | 18:00 | 7:1 | ||||
2 | 18:50 | 7:1 | ||||
3 | 19:40 | 4:9 | ||||
4 | 20:30 | 3:3 | ||||
5 | 21:20 | 9:3 | ||||
Kolejka 16 | ||||||
20 maja - poniedziałek | ||||||
1 | 18:00 | |||||
2 | 18:50 | |||||
3 | 19:40 | |||||
4 | 20:30 | |||||
5 | 21:20 | |||||
Kolejka 17 | ||||||
27 maja - poniedziałek | ||||||
1 | 18:00 | |||||
2 | 18:50 | |||||
3 | 19:40 | |||||
4 | 20:30 | |||||
5 | 21:20 | |||||
Kolejka 18 | ||||||
3 czerwca - poniedziałek | ||||||
1 | 18:00 | |||||
2 | 18:50 | |||||
3 | 19:40 | |||||
4 | 20:30 | |||||
5 | 21:20 |
Lp | Zawodnik | Drużyna | Bramki | ||
---|---|---|---|---|---|
1 |
|
Aleksandr Nikolienko |
|
Special Works
|
27 |
2 | David Shutak |
|
Special Works
|
26 | |
2 |
|
Damian Stawicki |
|
Grupa Rekord
|
26 |
3 | Dariusz Sierota |
|
Davis Fabrics
|
25 | |
4 | Jakub Szlosek |
|
RE/MAX Home Professional
|
20 | |
5 | Arkadiusz Kręcichwost |
|
Zbuduj
|
18 | |
5 | Kamil Kowalczyk |
|
Murapol SA
|
18 | |
5 | Michał Sztykiel |
|
Marrodent
|
18 | |
6 | Dariusz Rucki |
|
Grupa Rekord
|
16 | |
7 | Marcin Preisner |
|
Marrodent
|
14 | |
7 |
|
Przemysław Musiał |
|
Hutchinson
|
14 |
8 | Marek Profic |
|
Grupa Rekord
|
13 | |
8 | Tomasz Stanisławski |
|
Murapol SA
|
13 | |
8 |
|
Daniel Lach |
|
Zbuduj
|
13 |
9 |
|
Damian Zdolski |
|
Marrodent
|
12 |
9 | Michał Brańka |
|
Murapol SA
|
12 | |
10 |
|
Vladyslav Zakharchenko |
|
Special Works
|
11 |
10 |
|
Oskar Zych |
|
Malko-Met
|
11 |
11 | Krzysztof Brycz |
|
RE/MAX Home Professional
|
10 | |
12 | Tymoteusz Zosuł |
|
Malko-Met
|
9 | |
13 | Marcin Trylski |
|
RE/MAX Home Professional
|
8 | |
13 |
|
Dmytro Khudaiberdiiev |
|
Special Works
|
8 |
13 |
|
Igor Tsapuk |
|
Malko-Met
|
8 |
13 | Dorian Machalica |
|
Davis Fabrics
|
8 | |
13 |
|
Szymon Zawada |
|
Zbuduj
|
8 |
Lp | Zawodnik | Drużyna | Asysty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 |
|
Dmytro Khudaiberdiiev |
|
Special Works
|
24 |
2 | Szymon Kościuch |
|
Davis Fabrics
|
15 | |
3 | Michał Sztykiel |
|
Marrodent
|
13 | |
3 |
|
Daniel Lach |
|
Zbuduj
|
13 |
4 | Dariusz Sierota |
|
Davis Fabrics
|
12 | |
4 | David Shutak |
|
Special Works
|
12 | |
4 | Marek Profic |
|
Grupa Rekord
|
12 | |
5 |
|
Damian Stawicki |
|
Grupa Rekord
|
11 |
5 | Tomasz Stanisławski |
|
Murapol SA
|
11 | |
5 | Daniel Gala |
|
Grupa Rekord
|
11 | |
6 | Michał Brańka |
|
Murapol SA
|
10 | |
6 | Dawid Lech |
|
Grupa Rekord
|
10 | |
7 | Marcin Preisner |
|
Marrodent
|
9 | |
7 | Jakub Szlosek |
|
RE/MAX Home Professional
|
9 | |
7 | Yehor Andriievskiy |
|
Special Works
|
9 | |
7 | Tomasz Ryszka |
|
RE/MAX Home Professional
|
9 | |
7 | Adrian Pietruszka |
|
Hutchinson
|
9 | |
8 | Jacek Włoch |
|
Hutchinson
|
8 | |
8 | Kamil Kowalczyk |
|
Murapol SA
|
8 | |
9 | Dariusz Rucki |
|
Grupa Rekord
|
7 | |
9 | Mateusz Kraska |
|
Davis Fabrics
|
7 | |
9 | Andrzej Szal |
|
Grupa Rekord
|
7 | |
9 | Arkadiusz Kręcichwost |
|
Zbuduj
|
7 | |
9 |
|
Przemysław Musiał |
|
Hutchinson
|
7 |
9 | Łukasz Kot |
|
Hutchinson
|
7 |