Jako pierwsi na murawę wybiegli zawodnicy Rekordu Si i Selleo. W "derbach branży informatycznej" górą byli gospodarze, którzy pokonali rywala 6:2. I o ile faworytem był oczywiście Rekord, który zagrał zgodnie z oczekiwaniami, tak na pochwałę zasługuje postawa drużyny Selleo. Zespół, który w Beskidzkiej Lidze Biznesu jeszcze nie zapunktował, na tle mocnego rywala zaprezentował się solidnie, co jest dobrym prognostykiem przed rundą rewanżową. 

- Choć wynik na to nie wskazuje, to rozegraliśmy dobry mecz. Mieliśmy swoje okazje bramkowe, ale musimy popracować nad skutecznością. W obronie popełnialiśmy troszkę głupie błędy i gole traciliśmy w prosty sposób. Widać jednak postęp w naszej grze, dlatego mam nadzieję, że w rundzie wiosennej pokażemy swoje prawdziwe oblicze - skomentował Dariusz Wylon, reprezentant firmy Selleo. 
 
Następnie oglądaliśmy rywalizację Rabenu z Murapolem. Spotkanie stało na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. O końcowym rezultacie zdecydowała skuteczność Rabenu, który niczym rasowy bokser wypunktował swojego przeciwnika. Zwłaszcza w drugiej połowie Raben był zdecydowanie konkretniejszy od rywala, zapewniając sobie komplet punktów na finiszu jesiennych zmagań. 

 
Jedynym spotkaniem, które w poniedziałek zakończyło się wynikiem polubownym, był pojedynek Klingsporu z Safety First. Klingspor pomimo osłabienia (czerwoną kartkę w wyniku akcji "ratunkowej" otrzymał golkiper) grał ambitnie, skutecznie kontrując przeciwnika. Obie drużyny do ostatniego gwizdka arbitra walczyły o komplet punktów, lecz ostatecznie żadna ze stron nie zdołała przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Co ciekawe, bliżej zwycięstwa była drużyna Klingsporu, która w końcowych minutach wypracowała sobie dogodne sytuacje strzeleckie. Nie potrafiła jednak postawić kropki nad "I". 
 
Tradycyjnie już zawodnicy Electropoli mogli liczyć na doping swoich licznych sympatyków. Wspierany zespół pokonał Aluprof, zapewniając sobie tytuł wicelidera. Electropoli na przestrzeni całego spotkania było stroną przeważającą, która dłużej utrzymywała przy pice i wypracowała istotniejsze okazje do pokonania bramkarza rywala. Mecz zakończył się wynikiem 5:2. 

Wyniki 7. kolejki: 

Rekord Si - Selleo 6:2
 
Rekord: Greń, J. Szymura, P. Szymura, Spisak, Homa, Biela, Kania
Gole: Greń - 3, P. Szymura, Homa, Kania 
 
Selleo: Czana, Romik, Greń, Wójtowicz, Baruta, Lapczyk, Chalecki, Wylon, Lach, Kawiak
Gole: Greń, Kawiak

Raben - Murapol 4:1
 
Raben: Duda, Popiołek, Kacyrz, Gach, Dudka, Szafrański, Butor, Pasterny, Barcik, Wieczorek, Skrzypczak 
Gole: Gach - 2, Popiołek, Barcik 
 
Murapol: Iskra, Stanisławski, Jarosiński, Madzia, Kumorek, Waliczek, Bienioszek, Dostal, Goc, Kuzdra
Gole: Kuzdra 

Klingspor - Safety First 4:4
 
Safety First: Wawrzynek, Tyc, Sztorc, Gąsiorek, Opioła, Marczewski, Dyduch, Jarczok, Szymczak 
Gole: Gąsiorek, Opioła - 2
 
Klingspor: Naglik, Oślak, Duźniak, Łoński, Żurek, Majdoń, Frydel 
Gole: Majdoń - 2, Łoński, Duźniak 

Aluprof SA - Electropoli 2:5
 
Aluprof: Kępka, Maruszek, Bugno, Dziki, Sobczak, Włoch, Kuliga, Suchodowski 
Gole: Sobczak - 2
 
Electropoli: Prochownik, Okrzesik, Pezda, Giertler, Białek, Caputa, Gąsiorek, Furczyk, Gromowski, Duda 
Gole: Gąsiorek - 4, Białek