W poniedziałek, 10 sierpnia wystartował 2 sezon Beskidzkiej Ligi Biznesu. Jako pierwsi na murawę obiektu przy Centrum Sportu Rekord w Bielsku-Białej wybiegli gospodarze, a zarazem mistrzowie poprzedniego sezonu, czyli przedstawiciele firmy Rekord SI. Ich rywalem był Murapol. Na 19:00 zaplanowano natomiast starcie Suezu - Aluprof, poniedziałkowe zmagania zakończył mecz MZD Bielsko-Biała - TI Fluid. Poniżej można przeczytać relację live z 1. meczu.

Zapis relacji na żywo z meczu Rekord SI - Murapol 6:3:

50' - To już koniec meczu. Wygrał zespół bardziej doświadczony i skuteczniejszy. Dziękujemy państwu za obecność.

49' - Kolejny gol Murapolu! Tym razem skuteczny Madzia.

48' - K. Stanisławski zmniejsza straty strzałem do "pustaka". 6:2.

46' - Tymczasem szybki kontratak Rekordu wykorzystuje Andrzej Szłapa. 6:1!

44' - Trwa ofensywa Murapolu, lecz świetnie dysponowany jest bramkarz - Michał Sroka.

39' - Wynik nie odzwierciedla tego, co dzieje się na boisku. Murapol atakuje, ale jest nieskuteczny. W przeciwieństwie do przeciwników.

35' - Fantastyczna bramka Kani, który sprytnie przelobował Stanisławskiego! 5:1.

33' - Mamy 4 gola dla Rekordu. Zdobył go Kania.

30' - 3:1 dla gospodarzy. Gola strzelił Greń.

28' - Kolejna akcja Murapolu! Kowaliczek obił poprzeczkę.

27' - Dobre uderzenie... bramkarza Murapolu. Bezbłędny golkiper rywala.

26' - Zaczynamy drugą połowę.

25' - Koniec pierwszej połowy spotkania, które jest bardzo ciekawe. Swoje sytuacje miały obie drużyny, ale Rekord jest skuteczniejszy i prowadzi 2:1.

23 - A tymczasem drugi gol dla Rekordu! Tym razem piłkę do siatki skierował Musiał.

22' - Mamy remis! Sprytnie rozegrany rzut wolny wykorzystał Homa.

20' -  Setka Murapolu. Tuż obok słupka uderzył Bienioszek.

17' - To mogło być 2:0 dla Murapolu! Fantastyczna interwencja bramkarza.

14' - Kolejny atak Rekordu! Tym razem pomylił się Marek Homa.

12' - Rekordziści szukają wyrównania. Przed chwilą niewiele przestrzelił Szymura.

10' - I mamy pierwsze trafienie w tym sezonie! Autorem Kowaliczek. Rekord - Murapol 0:1.

8' - Wynik remisowy się utrzymuje, choć na brak emocji narzekać nie możemy. Przed chwilą dobra szansa Murapolu.

5' - Ależ okazja Rekordu! Szymon Greń ostemplował jednak słupek.

3' - Póki co optyczna przewaga Rekordu, który dłużej utrzymuje się przy piłce.

1. minuta meczu - Z lekkim poślizgiem, przez wzgląd na zdjęcia grupowe, ale zaczynamy!

17:58 - Mamy składy obu drużyn!

Rekord: Sroka, Marek, P. Szymura, Musiał, Kania, Greń
Murapol: T. Stanisławski, Madzia, K. Stanisławski, Kozdra, Bienioszek, Waliczek, Kowaliczek, Ciołek

17:56 - Rozgrzewkę rozpoczęli także zawodnicy Rekordu.

17:52 - Zawodnicy Murapolu już na murawie. Trwa rozgrzewka.

17:47 - Witamy z pięknego obiektu w Bielsku-Białej i zapraszamy do śledzenia relacji!