- Chcemy zachęcić do rywalizacji, ale przede wszystkim aktywności. Każdy ma swoje pasje, a wielu z nas interesuje się i gra rekreacyjnie w piłkę. Patrząc z perspektywy osób zarządzających, wpływamy pozytywnie na naszych pracowników, umożliwiając im cotygodniowe spotkania „przy piłce”. Pierwsza edycja okazała się bardzo trafnym projektem, więc naszym naturalnym kolejnym krokiem jest jego rozwijanie. Dlatego chcemy powiększyć ligę o nowe firmy – przekonuje organizator, agencja marketingowa MSP Group.
 
II edycja elitarnych rozgrywek wystartuje w sierpniu 2020 roku. Liga docelowo ma liczyć 16. zespołów. Rozgrywki po rundzie jesiennej zostaną podzielone na 2 grupy składające się z 8 zespołów. Drużyny zajmujące pozycje 1-8 zakwalifikują się do grupy "mistrzowskiej", zaś z miejsc 9-16 do "spadkowej". 
 
Jednym z nowych uczestników naszych rozgrywek jest firma TI Fluid Systems. - Lubimy nowe wyzwania. W 2019 roku uczestniczyliśmy w wielu turniejach krajowych, w których szło nam naprawdę dobrze. Zajęliśmy 2. miejsce w mistrzostwach Polski w branży motoryzacyjnej. Braliśmy również udział w turniejach w Zakopanem, Cetniewo i oczywiście w turnieju Murapolu, który zakończyliśmy również na 2. pozycji - mówił nam Bartłomiej Fołta, manager bielskiego oddziału firmy. - Beskidzka Liga Biznesu to bardzo ciekawy projekt. Gra w piłkę w kulturalny sposób, czerpanie radości z gry przy dbaniu o swoje zdrowie i przeciwników to same plusy - zaznacza. Niedawno dołączyliśmy do bielskiej loży Business Centre Club, w której jest kilku uczestników ligi. Otrzymaliśmy propozycję uczestnictwa. Przedstawiliśmy naszym pracownikom ofertę, a że nie brakuje wśród nas zapaleńców do gry, to zdecydowaliśmy się przystąpić do rozgrywek. Liczymy na integrację, fajne spędzanie wolnego czasu i dobrą zabawę, bo to jest najważniejsze w tym wszystkim - przekonuje natomiast Piotr Lewandowski, wiceprezes zarządu Suez
 
Zawodnicy rywalizować ze sobą będą co poniedziałek i środę na boisku ze sztuczną nawierzchnią Rekordu w Bielsku-Białej. Spotkania rozgrywane będą w formule 5 vs 5 przy profesjonalnej obsłudze sędziowskiej oraz technicznej. Mecze zostaną podzielone na 2 połowy - każda z nich po 25 minut przy 2-minutowej przerwie na zmianę stron.
 
Przypomnijmy, że patronat medialny nad Beskidzką Ligą Biznesu wzorem I edycji sprawować będzie nasz portal, który w ramach współpracy uruchomił dedykowaną zakładkę na swoich łamach. Wszystkie mecze oprawione zostaną w zapowiedzi, relacje, podsumowania, wywiady i komentarze. Nie zabraknie także materiałów wideo w postaci skrótów wszystkich spotkań oraz fotorelacji, tudzież indywidualnych statystyk piłkarzy. Rozgrywki, które wystartują już w sierpniu, dedykowane są dla firm oraz instytucji z naszego regionu

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: biuro@mspgroup.pl. Wszelkie niezbędne informacje do zasięgnięcia są także telefonicznie: 600-24-12-00. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która dostępna jest TUTAJ. Chcesz być uczestnikiem największej biznes ligi w regionie? Nie zwlekaj, to ostatnie dni zapisów! Ostatnie wolne miejsce czeka na Twoją firmę.