- Dobrze, że takie rozgrywki powstały. Organizacyjnie wygląda to bardzo fajnie i mam nadzieję, że będą kontynuowane, a my jako firma będziemy dalej w nich uczestniczyć. Zawodnicy są zadowoleni, sprawia im to dużo frajdy - zachwalał Beskidzką Ligę Biznesu w niedawnej rozmowie z naszym portalem Piotr Piątek, kapitan drużyny Aluprof SA. 
 
II edycja elitarnych rozgrywek wystartuje w sierpniu 2020 roku. Liga docelowo liczyć ma 16. zespołów, a nie jak do tej pory 8. Rozgrywki po pierwszej rundzie zostaną podzielone na 2 grupy składające się z 8. zespołów. Drużyny zajmujące pozycje 1-8 zakwalifikują się do grupy "mistrzowskiej", zaś z miejsc 9-16 do "spadkowej".

Zawodnicy rywalizować ze sobą będą co tydzień w poniedziałki oraz środy na obiektach Rekordu w Bielsku-Białej. Spotkania rozgrywane będą w formule 5 vs 5 przy profesjonalnej obsłudze sędziowskiej oraz technicznej. Mecze zostaną podzielone na 2 połowy - każda z nich po 25. minut przy dwuminutowej przerwie na zmianę stron.

- I edycja BLB okazała się dużym sukcesem organizacyjnym, dlatego naturalnym następstwem jest nie tylko kontynuowanie, ale także rozbudowanie projektu. Chcemy, aby rozgrywki z roku na rok się rozwijały. W przyszłości nie zamierzamy ograniczać się tylko do jednej ligi - mówią nam przedstawiciele firmy MSP Group, pomysłodawcy oraz organizatorzy Beskidzkiej Ligi Biznesu.  Podkreślmy, że patronat medialny nad Beskidzką Ligą Biznesu wzorem I edycji sprawować będzie nasz portal, który w ramach współpracy uruchomił dedykowaną zakładkę na swoich łamach. Wszystkie mecze oprawione zostaną w zapowiedzi, relacje, podsumowania, wywiady i komentarze. Nie zabraknie także materiałów wideo w postaci skrótów spotkań oraz fotorelacji, tudzież indywidualnych statystyk piłkarzy. Rozgrywki, które wystartują już w sierpniu, dedykowane są dla firm oraz instytucji z naszego regionu.

Zgłoszenia przyjmowane są od wtorku, 28 stycznia mailowo: biuro@mspgroup.pl. Wszelkie niezbędne informacje do zasięgnięcia są także telefonicznie: 600-24-12-00. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która dostępna jest TUTAJ.