Zakłady sportowe BetX swoją siedzibę mają w Bielsku-Białej. Swoim zasięgiem wykraczają jednak daleko poza nasz region, działając na terenach całego kraju oraz poza granicami Polski. BetX dostępny jest wszak na wielu zagranicznych rynkach, przedstawiając systematycznie bogatą ofertę wydarzeń sportowych dla typerów. Teraz firma zdecydowała się zostać oficjalnym sponsorem TW PLAST Beskidzkiej Ligi Biznesu. 
 
Na jakie profity mogą liczyć firmy zrzeszone w Lidze Biznesu? -  Chcielibyśmy być sponsorem zaangażowanym. To znaczy takim, który nadaje dodatkowego smaczku i pikanterii rozgrywkom Beskidzkiej Ligi Biznesu. Bycie tylko sponsorem jest mało interesujące. Chcielibyśmy zawodnikom BLB dostarczyć dodatkowych atrakcji i emocji sportowych. Tak samo postępujemy w przypadku naszego biznesu i staramy się podchodzić z pasją do produktów i oferty sportowej, które oferujemy naszym klientom na stronie ebetx.pl - zapewnia Mateusz Banaś, menadżer operacyjny firmy. 

 
Na jakie atrakcje mogą liczyć uczestnicy TW PLAST Beskidzkiej Ligi Biznesu? - Po Nowym Roku, w nowej rundzie rozgrywek zaproponujemy dla zawodników ligi kilka wyjątkowych atrakcji. Chcielibyśmy przede wszystkim przygotować przynajmniej dwa konkursy typerskie, polegające na odgadywaniu wyników spotkań rozgrywanych w ramach Ligi Biznesu (tak! Zawodnicy będą mogli przewidywać wyniki meczów, w których sami występują!), a także z oferty popularnych rozgrywek ze świata sportu! - zdradza nasz rozmówca, dodając. - W zamian za aktywny udział w zabawie przygotowujemy szereg nagród do wygrania (między innymi darmowe kupony i środki na grę w BetX, a także nagrody rzeczowe). Oprócz tego chcemy dokładać "cegiełkę"  w trakcie i na koniec rozgrywek wyróżniając drużyny i zawodników nagrodami specjalnymi za osiągnięcia w ramach rozgrywek BLB (nie tylko za bycie najlepszym na koniec sezonu!) - podkreśla Banaś.
 
Zakłady BetX przeznaczone są dla miłośników sportu. Bielski bukmacher jest stworzony z pasją przez samych pasjonatów, dzięki czemu każdego dnia staje się lepszym i ciekawszym miejscem do gry. Nic więc dziwnego, że firma zdecydowała się zainwestować w rozgrywki dedykowane dla lokalnych miłośników piłki nożnej, obejmując swoim wsparciem TW PLAST Beskidzką Ligę Biznesu. - Zachęcamy już teraz do rejestracji swojego konta gracza na stronie ebetx.pl, tak by móc czerpać wymierne korzyści z jego posiadania w niedalekiej przyszłości. Wierzymy, że zawodnicy uczestniczący w rozgrywkach BLB, także są pasjonatami sportu jak my! Cieszmy się emocjami wspólnie! - zachęca menadżer nowego sponsora naszej ligi.