Turniej będzie liczył 16 zespołów. W I fazie zostaną one podzielone na 4 grupy po 4 uczestników. Następnie drużyny przystąpią do formy rywalizacji w systemie pucharowym. Mecze rozgrywane będą w formule "5 vs 5" przy profesjonalnej obsłudze sędziowskiej i technicznej. Początek planowany jest na godzinę 10:00, zaś zakończenie na 20:00. Jeden mecz potrwa 30 minut (2 x 15 min z 2 min przerwy na zmianę stron).

Portal SportoweBeskidy.pl sprawuje patronat medialny nad turniejem. Z tego tytułu na naszych łamach publikować będziemy relacje, zapowiedzi, wywiady, komentarze i opinie. Nie zabraknie także fotorelacji oraz materiałów wideo. - Korzyści z uczestnictwa w tym turnieju jest naprawdę sporo. Reklama w środowisku biznesowym i integracja pracowników to tylko jedne z nich. Planujemy szereg atrakcji i niespodzianek - zapewniają organizatorzy z firmy MSP Group. Turniej, którego patronem jest bielska loża Business Club, przeznaczony jest dla firm i instytucji.

• Oferta do zobaczenia jest TUTAJ.
  • Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: biuro@mspgroup.pl. Wszelkie niezbędne informacje do zasięgnięcia są także telefonicznie: 600-24-12-00.