Jednym z ciekawiej zapowiadających się meczów 3. kolejki Beskidzkiej Ligi Biznesu w 1. lidze było starcie Bulten - Raben. Wyrównane spotkanie zakończyło się ostatecznie zwycięstwem 1:0 tych pierwszych, a gola na wagę kompletu punktów zdobył Piotr Żurowski. Drużyna Pawła Dudy początku tego sezonu do udanych zaliczyć zatem nie może, wszak po 3 spotkaniach ma na swoim koncie zaledwie 3 "oczka". Blisko niespodzianki byliśmy natomiast w meczu Murapol - Kurowski Ubezpieczenia. Deweloperzy mimo ambitnej postawy nie zdołali jednak zatrzymać zespołu Kamila Kurowskiego, ulegając ostatecznie 3:4. 

 

Prawdziwym pogromem zakończyło się natomiast spotkanie BudoHouse - ATH Bielsko-Biała. Ekipa Mateusza Bieguna wygrała 17:5, a sam kapitan na listę strzelców wpisał się trzykrotnie. Największą skutecznością wykazał się Sebastian Klimek - autor 5 goli. - Mecz bardzo dobrze się dla nas ułożył. Szybko strzelone bramki pozwoliły nam na kontrolę nad spotkaniem i złapanie luzu w kolejnych fragmentach gry. Zaowocowało to gradem goli - nie tylko naszych, ale i przeciwnika, bo straciliśmy ich aż 5. Nie widzieliśmy się całą zimę, ale z każdym meczem wyglądamy jako drużyna coraz lepiej. Co prawda dla nas najważniejsza jest dobra zabawa, ale chcielibyśmy skończyć rozgrywki na podium - podkreśla Mateusz Biegun.

 

 

Liderem 2. ligi została natomiast drużyna Helios, która pokonała Aqua SA 9:3. W szeregach przegranego zespołu wyróżnił się przede wszystkim Kamil Sztefko, który skompletował hattricka. Z 3 bramkami na koncie tę kolejkę zakończył także Jacek Włoch z Hutchinsona. Nie wystarczyło to jednak, aby jego ekipa pokonała Aludyne. Mecz zakończył się rezultatem 6:4, po m.in. "czteropaku" Adriana Pająka.

 

Na pozycję wicelidera Beskidzkiej Ligi Biznesu wskoczyła drużyna Selleo, która zwyciężyła PreZero 6:5.  Tym samym zespół Piotra Lewandowskiego zamyka ligową tabelę, nie mając na swoim koncie jeszcze żadnego punktu - podobnie jak Marion oraz Aqua. 

 

Wyniki 3. kolejki Beskidzkiej Ligi Biznesu: 

 

1. liga:
Fraktal - Abakon 5:1
Murapol - Kurowski Ubezpieczenia 3:4
Marrodent - TI Fluid 1:2
Bulten - Raben 1:0
BudoHouse - ATH Bielsko-Biała 17:5

 

2. liga:
Bezalin - Marion 6:2
PreZero - Selleo 5:6
Aludyne - Hutchinson 6:4
Aqua SA - Helios 3:9
Strumet - Nemak 6:6