Po czterech kolejkach Beskidzkiej Ligi Biznesu na szczycie tabeli jest drużyna Rekordu SI, która ma na swoim koncie komplet 12 punktów. W najbliższej serii gier piłkarze Piotra Szymury zmierzą się z TI Fluid. Zespół Bartłomieja Fołty po zeszłotygodniowym zwycięstwie będzie chciał postawić się ekipie z Cygańskiego Lasu i sprawić niespodziankę. Rekord jest jednak faworytem swojego meczu - podobnie jak podrażniony Raben. Mistrz poprzedniej edycji w tym sezonie punkty stracił już dwukrotnie. Dziś zmierzy się z PreZero.

 

 

 

- Wygraliśmy 2 mecze z rzędu i mamy nadzieję, że w górnej połowie tabeli zameldujemy się na dłużej. W tej lidze nie ma łatwych meczów, dlatego wiemy, że o to nie będzie łatwo. Naszym celem jest szybko zapewnić sobie bezpieczną lokatę i nie walczyć o utrzymanie. Drużyna jest zmobilizowana - podkreśla Andrzej Małek, kapitan drużyny Abakon, która w 6. kolejce zmierzy się z BNI Fraktal.

 

W Serie B Beskidzkiej Ligi Biznesu najciekawiej zapowiada się konfrontacja Bultenu z Akademią Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej. "Studenci" pokonując Aludyne (9:8) oraz Nemak (3:2) odnotowali dwie wygrane z rzędu i siłą rozpędu postarają się o przedłużenie swojej zwycięskiej serii. Czy to się jej uda? Przed pierwszym gwizdkiem arbitra za faworyta awizuje się drużynę Łukasza Wrzeszcza, która nie chce stracić kontaktu z liderującym zespołem Kurowski Ubezpieczenie/Tectum. Co istotne, w 6. kolejce po raz kolejny o pierwsze ligowe punkty powalczą futboliści Sinergia Eco. Ich rywalem będzie mający trzy "oczka" Nemak.

 

Program 6. kolejki: 

 

1. liga - 20.09.2021 r. (poniedziałek) 
Rekord SI - TI Fluid (g. 18:00)
MZD Bielsko-Biała - Hutchinson (g. 19:00)
PreZero - Raben (g. 20:00)
BNI Fraktal - Abakon (g. 21:00)

 


2. liga - 22.09.2021 r. (środa) 
Bulten - ATH Bielsko-Biała (g. 19:000
Nemak - Sinergia (g. 19:50)
Selleo - Kurowski Ubezpieczenia (g. 20:40)
Aqua SA - Aludyne (g. 21:30)