Hit. 
Mecze z taką ilości goli w piłce nożnej - nawet w wersji orlikowej - nie zdarzają się zbyt często. Istną kanonadę urządzili sobie wzajemnie w poniedziałek zawodnicy Rekordu SI i MZD Bielsko-Biała. Wręcz artyleryjska wymiana ognia padła łupem rekordzistów, którzy po meczu pełnym emocji wygrali... 15:10. 
 
Niespodzianka. 
- Nastroje po wygranej i przed kolejnym meczem są dobre, choć wiemy, że ze względu na okres urlopowy zabraknie kilku ważnych graczy. O zwycięstwo będzie ciężko, ale powalczymy - zapowiadał na naszych łamach starcie z Rabenem Piotr Lewandowski, kapitan firmy Suez.

Dla Rabenu był to pierwszy mecz w tym sezonie, Suez natomiast w dwóch kolejkach zdobył 3 punkty. W tym spotkaniu nieznacznym faworytem była ekipa z Czechowic-Dziedzic, która w zeszłorocznych rozgrywkach potwierdziła, że potrafi dobrze grać w piłkę. Suez, mimo problemów kadrowych, postawił jednak wysoko poprzeczkę, finalnie remisując 6:6. Zespół do zdobycia "oczka" poprowadził... Lewandowski, kompletując hattricka. 
 
Bohater. 
Wracając do wymiany ciosów Rekordu z MZD nie sposób nie docenić Andrzeja Szłapy. Szkoleniowiec futsalowego mistrza Polski z drużyną Rekordu, w poniedziałek był nie tylko kluczowym rozgrywającym swojej ekipy, lecz także bezwzględnym egzekutorem. Strzelając 5 goli Szłapa istotnie przyczynił się do zwycięstwa rekordzistów. 
 
Ciekawostki. 
- Po 3 kolejkach komplet punktów na swoim koncie mają 4 drużyny - Hutchinson, Marrodent, Rekord SI oraz Aluprof
- W tym tygodniu swoje pierwsze mecze rozegrały drużyny Rabenu oraz Safety First, które wcześniejsze spotkania, przez wzgląd m.in. na okres urlopowy, przełożyły
- Najlepszą ofensywą w lidze dysponuje Rekord. Rekordziści zdobyli już 26 goli. 
- Michał Sztykiel (Marrodent) i Andrzej Szłapa (Rekord SI) - to najlepsi snajperzy 3. serii gier. Ich strzelecki popis zatrzymał się na 5. golach. 
- Wciąż bez zdobyczy punktowej pozostają ekipy Murapolu, Aqua SA oraz MZD. Wyniki 3. kolejki Beskidzkiej Ligi Biznesu: 
 
26.08.2020 r. (poniedziałek)
Rekord SI - MZD Bielsko-Biała 15:10
Hutchinson - Kuchnie BB 3:1
Aqua - Marrodent 4:11
Murapol - Safety First 1:4
 
26.08.2020 r. (środa)
Abakon - TI Fluid 3:3
Raben - Suez 6:6
BNI Beskid - Aluprof 6:11