Zdecydowanie najciekawiej zapowiadającym się meczem 24. kolejki TW PLAST Beskidzkiej Ligi Biznesu była rywalizacja drużyny Raben z Marrodentem. Wicelider podejmował bowiem 3. siłę rozgrywek. Spotkanie absolutnie nie zawiodło kibiców. - Mecz był bardzo ciekawy i zacięty. Szczerze mówiąc, jeszcze nie spotkaliśmy się z tak twardą grą. Nie było jednak groźnych i niebezpiecznych wejść, a jedynie walka o każdą piłkę. Zagraliśmy z zespołem, który co prawda był osłabiony kadrowo, ale zaprezentował się bardzo dobrze. Udało nam się wygrać, choć nie ustrzegliśmy się błędów - komentuje Dariusz Szewczyk, kapitan drużyny Marrodentu, która zwyciężyła 4:2. 

 

Marrodent inkasując 3 punkty przybliżył się do 2. miejsca. Strata wynosi obecnie 4 punkty. - Takie zwycięstwa jak to z Rabenem napędza zespół. Do końca sezonu jeszcze kilka spotkań zostało i zamierzamy do walczyć o wicelidera. Jesteśmy w dobrej dyspozycji. Nie wszystko jednak zależy od nas - zauważa nasz rozmówca. 

 

Potknięcie lidera wykorzystał zespół Rekord SI, który zbliżał się do 1. lokaty na 2 "oczka". Drużyna Piotra Szymury, która wczoraj pokonała Aluprof 10:4 ma jednak jedno spotkanie rozegrane więcej. Aluprof natomiast plasuje się obecnie na 4. pozycji. Niebezpiecznie w jego kierunku zmierza TI Fluid. Drużyna, której kapitanem jest Bartłomiej Fołta, w 24. kolejce odniosła cenne zwycięstwo, pokonując 7:2 Suez.

 

Program i wyniki 24. kolejki TW PLAST Beskidzkiej Ligi Biznesu: 

 

Rekord SI - Aluprof 10:4
Suez - TI Fluid 2:7
Raben - Marrodent 2:4

 

2.06.2021 r. (środa)
MZD Bielsko-Biała - Aqua (g. 19:00)
Kuchnie BB - Abakon (g. 20:00)
BNI Beskid - Murapol (g. 21:00)