W poniedziałek 26 kwietnia o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie Rekordu SI z Kuchnie BB. Gospodarze do tego spotkania przystąpią świeżo po wygraniu turnieju I Futsal Winter Cup. Więcej na ten temat do przeczytania jest TUTAJ

 

O godzinie 19:00 zainauguruje natomiast spotkanie, które będzie transmitowane na żywo na naszym kanale na YouTube - Abakon podejmie MZD Bielsko-Biała. Będzie to starcie drużyn, które zajmują obecnie kolejno 11. i 12. miejsce w tabeli TW PLAST Beskidzkiej Ligi Biznesu. Tego meczu nie mogą się doczekać przede wszystkim zawodnicy firmy Abakon, którzy w zeszłej kolejce pauzowali.

 

- Bardzo cieszymy się z tego, że wracamy na boisko po wymuszonej obostrzeniami przerwie. Podejdziemy do meczu z MZD zmobilizowani, bo to dla nas ważny pojedynek. Wiele wskazuje na to, że kilku zawodników nam zabraknie, ale powalczymy o zwycięstwo. Mocno doskwiera w nas głód futbolu i chcemy pokazać się z jak najlepszej strony. Naszym celem jest punktowanie i zbliżanie się do pierwszej 8 - mówi Andrzej Małek, kapitan Abakonu. 

 

W pozostałych spotkaniach 20. kolejki Beskidzkiej Ligi Biznesu Aqua SA zmierzy się z TI Fluid, Hutchinson podejmie Aluprof, Suez postara się zapunktować w meczu z Marrodentem, natomiast Murapol rzuci wyzwanie liderowi - firmie Raben. 

 

Program 20. kolejki: 

 

26.04.2021 r. (poniedziałek)
Rekord SI - Kuchnie BB (g. 18:00)
Abakon - MZD Bielsko-Biała (g. 19:00)
Aqua SA - TI Fluid (g. 20:00)

 

28.04.2021 r. (środa)
Hutchinson - Aluprof (g. 19:00)
Suez - Marrodent (g. 20:00)
Murapol - Raben (g. 21:00)