Spotkanie Suez - Marrodent było jednym z ciekawiej zapowiadających się starć w ramach 20. kolejki. Po pierwszej połowie na tablicy świetlnej widniał remis 2:2. Po zmianie stron Marrodent przejął jednak inicjatywę. - Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Obie drużyny grały ambitnie i chciały wygrać. W drugiej szybko strzeliliśmy na 3:2 i złapaliśmy luz. To pozwoliło zdobyć kolejne gole. Byliśmy bardzo skuteczni - komentuje Dariusz Szewczyk, kapitan drużyny Marrodent.

Dzięki temu zwycięstwu Marrodent wskoczył na 3. pozycję w ligowej tabeli. - Nie ukrywam, że chcielibyśmy się na tym "pudle" utrzymać już do końca sezonu. Przed nami ważne, które zweryfikują nasz potencjał - podkreśla Szewczyk. Liderem TW PLAST Beskidzkiej Ligi Biznesu pozostaje firma Raben, która w tej kolejce pokonała Murapol 9:2. 4 gole w tym meczu zdobył Adrian Lejawa

Zaledwie 2 "oczka" do lidera tracą futboliści Rekordu. Drużyna Piotra Szymury w poniedziałek pokonała Kuchnie BB 15:3, a "czteropakiem" popisał się Szymon Cichy. Punkty stracił natomiast Aluprof, który przegrał 3:4  Hutchinsonem.