Mecz Hutchinson - Marrodent rozpoczął się punktualnie o godzinie 18:00. Na placu gry było widać sporo piłkarskiej jakości, co pozwalało z przyjemnością obserwować poczynania obu drużyn. Zespoły konsekwentnie realizowały założenia na ten mecz, co z kolei przełożyło się na... nieliczne sytuacje bramkowe. Efektem były strzelone 2 gole - każda z ekip strzeliła po jednym. 
 
Wynik remisowy sprawia, że nowym liderem Beskidzkiej Ligi Biznesu jest Aluprof. Przedstawiciele Grupy Kęty pokonali 3:1 Kuchnie BB. - Powalczymy jak zawsze o zwycięstwo. Byłoby to już nasze 4 z rzędu. Wystawimy w dzisiejszym meczu najsilniejszy skład i zobaczymy co będzie - mówił nam przed meczem Piotr Piątek, kapitan Aluprofu, który po 4. meczach ma na swoim koncie 12 punktów. Hutchinson i Marrodent mają "oczek" 10. 
 
W pozostałych dwóch poniedziałkowych spotkaniach TI Fluid pokonał 5:4 BNI Beskid, natomiast Suez zremisował 5:5 z Abakonem. 
 
Kolejna część emocji już jutro. W środowy wieczór o 19. Rekord podejmie Raben, MZD Bielsko-Biała zmierzy się z Safety First, zaś Murapol rzuci wyzwanie Aqua. 

Program i wyniki 4. kolejki Beskidzkiej Ligi Biznesu: 
 
31.08.2020 r. (poniedziałek) 
Hutchinson - Marrodent 1:1
TI Fluid - BNI Beskid 5:4
Aluprof - Kuchnie BB 3:1
Suez - Abakon 5:5
 
2.09.2020 r. (środa)
Rekord SI - Raben (g. 19:00)
MZD - Safety First (g. 20:00)
Murapol SA - Aqua (g. 21:00)