TW PLAST Beskidzka Liga Biznesu to rozgrywki, które zrzeszają firmy oraz instytucje z regionu Podbeskidzia. Liga regularnie się rozwija - dość wspomnieć, że do 1. edycji przystąpiło 8 zespołów, natomiast obecnie rywalizuje w niej już 14 ekip. 3. sezon docelowo ma liczyć 16 zespołów. Organizatorzy zapewniają cotygodniowe granie przez 8 miesięcy (z przerwą pomiędzy rundą jesienną a zimową). Wszystkie mecze prowadzone są przez profesjonalnych sędziów. Spotkania trwają 2 x 25 minut.

Patronat medialny nad Beskidzką Ligą Biznesu wzorem poprzednich edycji sprawować będzie nasz portal. Wszystkie mecze oprawione zostaną w zapowiedzi, relacje, podsumowania, wywiady i komentarze. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ