EFBLU European Tour w tym roku odbędzie się w Centrum Sportu Rekord. Turniej wystartuje 4 września i potrwa 3 dni - do niedzieli 7 września. W mistrzostwach, które są dedykowane firmom oraz instytucją, weźmie udział 16 firm z całej Europy. - To dla nas nie lada wyróżnienie, że Europejskie Mistrzostwa Lig Biznesu zawitają w tym roku do Polski - przekonują przedstawiciele firmy MSP Group, współorganizującej całe wydarzenie. 

- Dlaczego zdecydowaliśmy się postawić na Bielsko? Po pierwsze jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak wygląda współpraca z Beskidzką Ligą Biznesu. To ambitne i szybko rozwijające się rozgrywki. Poza tym Bielsko to fajna lokalizacja w górach. Niedaleko są lotniska w Katowicach i w Krakowie, więc drużyny nie będą miały problemów z dojazdem. Obiekty Rekordu także są bardzo dobre - zauważa natomiast Pawel Dimow, prezes European Football Business Leagues United.
 
Europejskie Mistrzostwa Lig Biznesu przeznaczone są dla firm zrzeszonych z organizacjami lig biznesu. Nie oznacza to jednak, że inne przedsiębiorstwa nie mogą ubiegać się o swoje uczestnictwo. - Jesteśmy otwarci na nowe firmy, które chciałyby do nas dołączyć. W turnieju wezmą udział zespoły z Polski i kilka zagranicznych - zdradził Dimow.

Pełna oferta mistrzostw zapewnia nocleg oraz wyżywienie dla uczestników na obiektach Centrum Sportu Rekord. Mecze trwają po 30 minut (2 x 15 min), drużyny rywalizują natomiast w 5-osobowych składach. Całemu wydarzeniu towarzyszy oczywiście kompleksowa oprawa medialna: skróty spotkań, fotorelacje, konferansjer oraz patronat medialny naszego portalu, na którym będą publikowane wyniki, relacje oraz wywiady z uczestnikami. 

Zgłoszenia do Europejskich Mistrzostw Lig Biznesu wciąż są przyjmowane. Wszelkie niezbędne informacje do zasięgnięcia są telefonicznie: 600-24-12-00. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która dostępna jest TUTAJ. Nie czekaj - ilość miejsc ograniczona!