Po 1. kolejce Hutchinson jest liderem Beskidzkiej Ligi Biznesu. Zespół pokonał Abakon 10:1, prezentując futbol zarówno skuteczny, jak i konsekwentny. - Wygrana na pewno bardzo nas cieszy. Obawialiśmy się falstartu i przegranej na początku ligi. Widać to było zwłaszcza w początkowej fazie naszego spotkania, gdzie wkradała się nerwowość oraz niedokładność w zagraniach. Cieszy nas skuteczność, która była efektem zarówno kilku składnych akcji, jak i szczęścia, które również tego dnia nam dopisało - komentuje Przemysław Osierda
 
Już dziś Hutchinson o godzinie 19:00 podejmie zespół BNI Beskid, które przed tygodniem pokonało Aqua SA 4:3. - Spodziewamy się trudnego spotkania. Zespół BNI Beskid rozgrywał swój mecz bezpośrednio przed nami, więc mogliśmy nieco naszych rywali podpatrzeć. To naprawdę solidna ekipa. Do każdego rywala podchodzimy z szacunkiem, bo w tej lidze nie ma słabych drużyn i nikt nam za darmo 3 punktów nie odda - zauważa kapitan lidera. 
 
Po tak udanym rozpoczęciu ligowej rywalizacji, jakie cele w tym sezonie może mieć Hutchinson? - Po pierwszym meczu ciężko powiedzieć. Dobrze weszliśmy w ligę. Mam nadzieję, że w każdym kolejnym spotkaniu również pokażemy się z jak najlepszej strony, i uda się nam się powalczyć o korzystne wyniki z tymi najlepszymi zespołami. Przed startem sezonu zakładaliśmy sobie pierwszą 8., ale to boisko zweryfikuje czy mierzyliśmy siły na zamiar. Każda wyższa pozycja w tabeli niż ta założona, będzie dla nas sukcesem - zdradza nasz rozmówca. 
 
Program 2. kolejki Beskidzkiej Ligi Biznesu: 
 
17.08.2020 r. (poniedziałek)
Rekord - TI Fluid (g. 18:00, mecz awansem) 
Hutchinson - BNI Beskid (g. 19:00)
Aqua - Kuchnie BB (g. 20:00)
Murapol - Marrodent (g. 21:00)
 
19.08.2020 r. (środa) 
MZD Bielsko-Biała - Suez (g. 20:00)
Abakon - Aluprof (g. 21:00)