Po dwóch meczach liderem Beskidzkiej Ligi Biznesu jest firma Hutchinson, która pokonała 10:1 Abakon i 12:3 BNI Beskid. Dziś lider zmierzy się z Kuchnie BB, zaś zajmujący 2. miejsce Rekord SI podejmie MZD Bielsko-Biała. Poniedziałkowy program gier uzupełniają potyczki Aqua z Marrodentem i Murapolu z Safety First. 
 
Środową rywalizację o godzinie 19:00 zainauguruje mecz Abakon - TI Fluid. Godzinę później na murawę w Bielsku-Białej wybiegną zawodnicy firmy Raben i Suez. - Przed sezonem nie mieliśmy zbyt wielu okazji, aby pograć razem. Z meczu na mecz mam jednak nadzieję, że będziemy coraz bardziej zgrani - mówi Piotr Lewandowski, kapitan drużyny Suez, która przed tygodniem pokonała 7:2 MZD.

- Nastroje po wygranej i przed kolejnym meczem są dobre, choć wiemy, że ze względu na okres urlopowy zabraknie kilku ważnych graczy. O zwycięstwo będzie ciężko, ale powalczymy - zapewnia nasz rozmówca. - Cel na ten sezon jest jeden - dobrze się bawić i wygrywać kolejne spotkania. Znamy swoje miejsce w szeregu i wiemy, że każdy mecz będzie ciężki. Miejsce w pierwszej "8" uznamy za duży sukces - zdradza Lewandowski. 
 
W gwoli uzupełnienia zaznaczmy, że ostatnim meczem 3. kolejki Beskidzkiej Ligi Biznesu będzie pojedynek BNI Beskid - Aluprof. 
 
Program 3. kolejki: 
 
24.08.2020 r. (poniedziałek)
Rekord SI - MZD Bielsko-Biała (g. 18:00)
Hutchinson - Kuchnie BB (g. 19:00)
Aqua - Marrodent (g. 20:00)
Murapol - Safety First (g. 21:00)
 
25.08.2020 r. (środa)
Abakon - TI Fluid (g. 19:00)
Raben - Suez (g. 20:00)
BNI Beskid - Aluprof (g. 21:00)