- Zmaganiami w kręgielni Retro Bowling Club w Bielsku-Białej zwieńczone zostały ostatnie miesiące piłkarskiej rywalizacji pracowników firm z regionu Podbeskidzia. Wraz z Business Centre Club Bielsko-Biała, które jest patronem Beskidzkiej Ligi Biznesu, zorganizowaliśmy turniej o Puchar Kanclerza Bielskiej Loży BCC Janusza Szymury - mówią nam przedstawiciele firmy MSP Group, organizatora oraz pomysłodawcy Beskidzkiej Ligi Biznesu, elitarnych rozgrywek na Podbeskidziu. 
 
W turnieju udział wzięły firmy występujące na co dzień w piłkarskich rozgrywkach. Grono uczestników uzupełniły firmy Suez, TI Poland, Eka Medica, Tommy Cafe, Strumet, Gelp, BPC, Berndorf oraz Landster. 
 
Pierwsze miejsca zajęła firma Businnes Partners Club. Tuż za jej plecami uplasował się Berndorf, zaś na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy SUEZ Bielsko-Biała. - To bardzo dobry pomysł, aby w miłym gronie spotkać się i w sposób aktywny spędzić czas. Chciałbym, aby taka forma integracji odbywała się corocznie - powiedział nam Petr Sznapka, który zaliczał się do jednych z najlepiej punktujących graczy. - Chodziło tu przede wszystkim o dobrą zabawę. Dobrze, że nie było z nami profesjonalistów i rywalizowaliśmy stricte amatorsko - zakończył z uśmiechem zawodnik Businnes Partners Club.