Po odpadnięciu drużyny Kurowski Ubezpieczenia w gronie głównych pretendentów do tytułu mistrzowskiego wymieniało się zespoły Rekordu SI i Polbrass. Jednak dziś żadnej z tych ekip w rozgrywkach Zimowej Ligi Biznesu już nie ma. Drużyna Piotra Szymury uległa 4:5 RE/MAX Home Professional, natomiast brygada Marcina Kacyrza musiała uznać wyższość Murapolu (3:8). Na ćwierćfinale udział w naszych rozgrywkach zakończyły także teamy DSG District oraz Fraktal. 

 

Pary półfinałowe play-offów Zimowej Ligi Biznesu tworzą Murapol - Dolina Skrzycznego oraz Helios - RE/MAX Home Professional. Mecze odbędą się w czwartek 24 lutego w hali sportowej Akademii Techniczno- Humanistycznej w Bielsku-Białej.

 

 

- Piłka halowa jest nieprzewidywalna. Patrząc na wyniki, faworyci odpadają, co jest oczywiście zaskoczeniem. Wczorajszy nasz mecz z Rekordem to walka i determinacja do samego końca. Mieliśmy dzień, w którym chyba wszystko nam wychodziło na boisku. Samo spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie. Już po 10 minutach wiedzieliśmy, że może to być mecz do jednej bramki, bo Rekord grał bardzo dobrze. Wykorzystaliśmy jednak swoje okazje i przechyliliśmy szalę zwycięstwa na swoją stronę. Czekamy na kolejny mecz, który też nie będzie należał do łatwych. Podchodzimy jednak do starcia z Heliosem skoncentrowani na 100 procent i z myślą o zwycięstwie - mówi nam Michał Chrobak, kapitan RE/MAX Home Professional.