Najbliższą serię gier Beskidzkiej Ligi Biznesu rozpoczniemy od spotkania RE/MAX Home Professional - Bulten. Ten mecz odbędzie się w poniedziałek 29 sierpnia o godzinie 18:00. Następnie na orlik przy Centrum Sportu Rekord w Bielsku-Białej wybiegną zawodnicy Davis Fabrics i Vatry System. Obie ekipy na starcie sezonu pokazały, że będą się liczyć w grze o najwyższe cele. Typerzy w aplikacji NOINN wskazali, że faworytem tego starcia jest ekipa Kamila Kurowskiego, na którą zagłosowało 58% kibiców. Najczęściej wybierany wynik to 4:2. Na wygraną drużynę Vatry wskazało 34% typerów. 

 

Obserwatorzy Beskidzkiej Ligi Biznesu z wyraźną przewagą zagłosowali także na gospodarzy meczu BTS Rekord - Abakon. Na zwycięstwo zespołu Dariusza Spisaka wskazało aż 83% typujących. Podobnie rzecz ma się w przypadku inaugurującego zmagania Marrodentu z TI Fluid. Tu również sympatycy naszych rozgrywek nie przewidują niespodzianki w postaci straty punktów zespołu Dariusza Szewczyka. 

 

 

Po wakacyjno-urlopowej przerwie wraca także mistrz poprzedniej edycji, BudoHouse, Już na starcie na ten zespół czeka niełatwa przeprawa, bowiem ich rywalem będzie Hutchinson. Tym samym będzie to ostatnie spotkanie 3. kolejki w I lidze BLB. 56% typerów wskazało na wygraną BudoHouse, 39% upatruje zwycięstwo Hutchinsona, a 5% obstawiających uważa, że mecz zakończy się podziałem punktów. 

 

- Można powiedzieć, że w końcu zaczynamy. W tej rundzie trochę nietypowo, bo dopiero od 3. kolejki, ale mam nadzieję, że takie wyczekiwanie przełoży się na pozytywną energię na boisku. Liga zapowiada się bardzo ciekawie i na pewno nie będzie to wyścig tylko dwóch drużyn, jak w poprzednich rozgrywkach co z resztą pokazują już rozegrane kolejki. Mamy cichą nadzieję na zwycięstwo na inaugurację - mówi nam Mateusz Biegun, kapitan BudoHouse. 

 

Program 3. kolejki Beskidzkiej Ligi Biznesu (1. liga): 

 

29.08.2022 r. (poniedziałek) 

RE/MAX Home Professional - Bulten (g. 18:00)

Davis Fabrics - Vatra System (g. 18:50)

BTS Rekord - Abakon (g. 19:40)

TI Fluid - Marrodent (g. 20:30)

Hutchinson - BudoHouse (g. 21:20)