Po rozbracie z futbolem spowodowanym kontuzją, Krzysztof Chrapek, były zawodnik bielskiego Podbeskidzia i Lecha Poznań wraca na murawę!

chrapek

foto: futbolnews.pl

28-letni zawodnik związał się do końca sezonu umową z występującym w Bielskiej Lidze Okręgowej Pasjonatem Dankowice! - Sprawa pojawiła się w ubiegłym tygodniu, kiedy wiceprezes Stawowczyk poinformował mnie o możliwości gry tego zawodnika w naszym zespole. Krzysiek pojawił się też na treningu i wyraził chęć gry w naszej drużynie. Szybko więc podjęliśmy działania, żeby zawodnik ten dołączył do naszej ekipy - mówi Andrzej Sadlok, prezes dankowiczan.

Jeszcze wczoraj, jak informował nas w rozmowie telefonicznej prezes klubu z Dankowic, nie można było być niczego pewnym. - Pierwsze musimy uzyskać certyfikat zawodnika, który znajduje się w Wielkopolskim Związku Piłki Nożnej i dopiero wtedy możemy podjąć dalsze kroki - mówił Sadlok. W Dankowicach nie "zasypywali jednak gruszek w popiele" i wspomniane dokumenty już dziś dotarły do reprezentanta bielskiej "okręgówki". Zawodnik złożył więc podpis, a działacze zgłosili zawodnika do rozgrywek. Nie oznacza to nic innego jak to, że już w najbliższym, zaległym meczu ze Spójnią Landek, były zawodnik Górnika Brzeszcze, będzie mógł przywdziać trykot Pasjonata!