- Młodzież Rekordu bardzo fajnie spisuje się w ostatnich meczach. Ich wytrenowanie i przygotowanie motoryczne robi swoje, aczkolwiek Gwarek u siebie może się postawić bielszczanom. 1X. 

 

Bardzo ważny mecz zapowiada się w Łaziskach Górnych. Podopieczni Marka Sokołowskiego zagrają na fajnym boisku i zapewnią sobie możliwość gry w barażach o III lige. 

 

Decor u siebie pokona Orła. Ekipa z Bełku to dojrzały zespół i jeśli zagra tak jak z nami, to trzy punkty zostaną u gospodarzy. 

 

Spójnia Landek postara się utrzymać miejsce na podium, podczas gdy Odra nie gra już o nic. 1X. 

 

Zespół z Czańca na pewno nie położy się w meczu z ROW-em. Już ostatnie spotkanie z Kuźnią pokazało, że LKS podejmuje rękawice w końcówce sezonu. Z naszego punktu widzenia dobrze by było, jakby ekipa z Czańca wygrała, ale posłużę się "podpórką". 

 

Tempo dysponuje większym potencjałem piłkarskim i na terenie LKS-u Tworków powinno wygrać, choć remis również może paść w tym spotkaniu. 

 

Widzimy, że Kuźnia dobrze punktuje. Odskoczyli już nam na 8. punktów, a my musimy ich gonić. Przed nami trudny mecz, bo to nie jest już ten sam zespół co na jesień. Dopóki jednak piłka w grze... Mamy trzy mecze do rozegrania i w każdym z nich chcemy wygrać. Cieszę się, że do kadry wraca trzech podstawowych zawodników, więc nasza sytuacja kadrowa jest o niebo lepsza niż w meczu z Decorem, po którym chcemy zamazać plamę. 

 

Program 28. kolejki: 

 

24.05.2024 r. (piątek), g. 18:00

MKS Lędziny - GKS II Tychy 

 

25.05.2024 r. (sobota), g. 17:00

Gwarek Ornontowice - Rekord II Bielsko-Biała 

Polonia Łaziska Górne - Podbeskidzie II Bielsko-Biała (g. 14:00)

Decor Bełk - Orzeł Łękawica 

Spójnia Landek - Odra Wodzisław Śląski 

LKS Czaniec - ROW Rybnik 

 

26.05.2024 r. (niedziela), g. 17:00

LKS Tworków - Tempo Puńców

Kuźnia Ustroń - MRKS Czechowice-Dziedzice