Polska gra o wszystko

Po porażce z Holandią kadra Polski została postawiona pod ścianą. Podopieczni Czesława Michniewicza mają zaledwie trzy punkty więcej od ostatniej w grupie Walii, co oznacza, że ostatni mecz właśnie z Brytyjczykami będzie decydujący. 

 

Polakom wystarczy remis lub najlepiej zwycięstwo, by utrzymać się w dywizji A w Lidze Narodów. Z kolei porażka dwoma golami automatycznie przesunie naszą kadrę na ostatnie miejsce. Jako, że jest to ostatni mecz fazy grupowej, oznaczałoby to spadek do dywizji B. 

 

Lewandowski strzeli?

GO+bet przygotował dla swoich klientów zakład specjalny. To GO BOOSTER, dzięki któremu gracze mogą obstawić gola Lewandowskiego po kursie 5.00, kiedy w standardowej ofercie trafienie Polaka jest wycenione tylko na 2.15. Potencjalna wygrana rośnie ponad dwukrotnie. Oferta znajduje się TUTAJ.

 

Czy Robert Lewandowski pokaże się z dobrej strony w starciu z Walią? Cóż, napastnik Barcelony doskonale wszedł w sezon klubowy, mając po zaledwie miesiącu gry 11 goli na koncie. Jak wygląda jego dyspozycja w reprezentacji? Lewandowskiemu ewidentnie zaciął się licznik na Stadionie Narodowym, bowiem na tym obiekcie nie zdobył gola już od ponad 400 minut. Z kolei w meczach wyjazdowych reprezentacji nadal się spisuje znakomicie. 

 

Oferta specjalna dla czytelników Sportowych Beskidów

By dodać do spotkania nieco emocji, GO+bet zaoferował nowym graczom ofertę powitalną w postaci zakładu bez ryzyka do 1100 PLN. Wystarczy zarejestrować się z kodem „SPORTOWEBESKIDY”, by swój pierwszy kupon „ubezpieczyć” do kwoty 1100 PLN. W razie niepowodzenia gracze otrzymają zwrot pieniędzy na saldo bonusowe.