Z myślą o Was – drodzy czytelnicy – publikowaliśmy przez cały rok kilkadziesiąt wiadomości tygodniowo. Momentami zbliżaliśmy się do granicy stu na tydzień. W poniższym podsumowaniu roku 2015 przytaczamy materiały, relacje, fotorelacje, które cieszyły się największą ilością odsłon.

sportowebeskidy FELIETONY I WYWIADY W Podbeskidzie nikt nie zainwestuje – O medialnej wymianie zdań pomiędzy klubem TS Podbeskidzie a firmą Murapol i jej konsekwencjach.

Liga ważniejsza niż puchar – Bożydar Iwanow komentuje porażkę bielskiego Podbeskidzia w półfinale Pucharu Polski z Legią Warszawa.

Na dnie, ręce opadają – Felieton traktujący o postawie siatkarzy BBTS-u Bielsko-Biała. Rok 2015 nie należał do udanych, poprzedni również.

Piast Cieszyn rusek PIŁKA NOŻNA Olszar, Jeleń, Adamek, Hanzel, Sacha – Zapowiedź rozegranego w minioną niedzielę Turnieju Dziwnych Drużyn. W Pogórzu i Skoczowie pojawili się zawodnicy nieanonimowi.

Hit potwierdzony. Hałat podpisał – O przenosinach Rafała Hałata z Koszarawy Żywiec do bialskiej Stali.

Taksówkami na mecz – Piłkarze Czarnych-Górala w drodze na mecz z Gwarkiem Ornontowice mieli pecha. Zepsuł się autobus...

BBTS BIELSKO-BIALA - LOTOS TREFL GDANSK SIATKÓWKA Włoch odejdzie z BKS-u. Kto następcą? – Pierwszy zagraniczny szkoleniowiec w historii klubu nie zagrzał w Bielsku-Białej miejsca zbyt długo. Emanuele Sbano w grudniu stracił pracę.

BBTS pod wodzą braci – Bracia Stelmachowie trenerami BBTS-u. W drugiej połowie czerwca bielscy siatkarze poznali nowych szkoleniowców.

Długa i smutna – Relacja z styczniowego meczu siatkarek BKS-u w Sopocie. Bielski zespół zaprezentował się fatalnie.

Walentynki UBS INNE Konferencja, inauguracja i otwarcie – Materiał traktujący o kolejnej inwestycji zrealizowanej przez Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku.

W niecałe 14 sekund – Zdań kilka odnośnie III Amatorskiego Wyścigu Motocyklowego „O błękitną wstęgę Olzy”. W sierpniu motocykliści spotkali się w Cieszynie.

Wydarzenie bezprecedensowe – I Bieg Walentynkowy zorganizowany przez stowarzyszenie Ultra Beskid Sport oraz BBOSiR w naszym ujęciu słownym. Gala Kozlik Biskup FOTORELACJA Piłkarska Gala na zdjęciach – Fotorelacja z II Gali Klasy Okręgowej organizowanej przez nasz portal.

Skoki i nie tylko – „Fotki” z rywalizacji z udziałem najlepszych polskich skoczków, która odbyła się na skoczni Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku.

Wyjazd po IV ligę – Zdjęcia z meczu Pilica Koniecpol – GKS Radziechowy-Wieprz. Goście wygrali 2:0, uczynili milowy krok w kierunku pozostania w IV lidze.