W tej klasyfikacji równych sobie nie miał Góral Żywiec. Piłkarze z rocznika 1997 i młodsi rozegrali na przestrzeni całego sezonu aż 12.315 minut na szczeblu „okręgówki. W tym zestawieniu żywczanie wyprzedzili ekipy Cukrownika Chybie i Pasjonata Dankowice, w barwach których także wystąpiło 11 zawodników spełniających przywołane kryterium wiekowe, przy czym liczba minut gry była w ich przypadku znacznie mniejsza, wynosząc odpowiednio 8.260 i 6.806 minut. Tylko nieznacznie rywalizację z dankowiczanami przegrał spadający z ligi LKS '99 Pruchna. Gdyby pod uwagę brać ilość piłkarzy poniżej 21. roku życia, to palmę pierwszeństwa należałoby przyznać klubowi z Wilkowic, który postawił aż na 14 młodzieżowców.

Na przeciwnym biegunie zestawienia znalazł się LKS Bestwina (1.214 minut), tuż przed Spójnia Zebrzydowice (1.232 minuty). Przedostatnia drużyna w rankingu, identycznie jak beniaminek z Jaworza, dała szansę ligowego występu ledwie dwójce piłkarzy do 21 lat.

Najlepsze kluby otrzymały nagrody finansowe ufundowane przez Śląski Związek Piłki Nożnej. 1500 zł przypadło Góralowi, 1000 zł Cukrownikowi, zaś 500 zł Pasjonatowi. Symboliczne czeki przedstawicielom podokręgów, z których owe kluby się wywodzą, wręczył wiceprezes związku Jarosław Bryś.

Pełna klasyfikacja klubów AP-Sport Bielskiej Ligi Okręgowej z liczbą młodzieżowców: