Do hali Victoria zawitał akademicki zespół z Przemyśla. I choć z początku nie było widać znaczącej różnicy na korzyść gości, którzy na przerwę schodzili z ledwie jednopunktowym zapasem, to druga połowa rozwiała złudzenia gospodarzy. Ten fragment meczu przegrali 31:48, zaś całe spotkanie 60:74. W końcówce widoczne było zmęczenie bielskich koszykarzy, którzy nie mieli pomysłu na zatrzymanie skutecznych gości.

W ekipie DAAS Basket Hills znakomity występ zaliczył Robert Kozaczka, zdobywca 24 punktów i autor 8 zbiórek. 13 dołożył Grzegorz Błotko, a 9 rezerwowy Michał Cichoń.

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała – AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 60:74 (10:16, 19:14, 17:24, 14:24)